KM „Žalgiris“ vs Alta transportas (84:69)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Didysis finalas
2023 gegužės 30 d., Antradienis, 20:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

II-oje lygoje triumfavo KM „Žalgiris“ jaunieji krepšininkai

2023 gegužės 30 d., Antradienis, 22:25 val., peržiūros: 444

Antradienį, gegužės 30 dieną, Krepšinio mokykloje „Žalgiris“ vyko 2 lygos didysis finalas tarp KM „Žalgiris“ ir "Alta transportas".

Pirmame rungtynių kėlinyje "Alta transportas" iš karto įjungė aukštesnę pavarą ir pabėgo dviženkliu skirtumu. Puikiai veikusi zoną išprovokavo netaiklius KM „Žalgiris“ tritaškius ir po pirmojo kėlinio užtikrintai pirmavo "Alta transportas". Antrajasis prasidėjo 12:0 keturių tritaškių atkarpa iš jaunųjų krepšininkų ir tai leido jiems persverti rezultatą. Po sėkmingos atkarpos abi komandos šiek tiek pristojo ir žaidimas tapo taškas į tašką. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo 48:41 KM „Žalgiris“ naudai.

Antroje pusėje KM „Žalgiris“ ir toliau pirmavo bei išlaikė inciatyvą savo rankose bei prieš lemiamą ketvirtį turėjo 9 taškų persvarą. Jaunieji žalgiriečiai nestabdė ir ketvirtajame kėlinyje, kai po trijų iš eilės tritaškių skirtumas tarp komandų buvo jau 14 taškų. Jei "Alta transportas" norėjo pagalvoti apie pergalę, turėjo kilti į paskutinį šturmą. Atstumas buvo sumažintas iki 8 taškų, tačiau arčiau priartėti nepavyko ir rezultatu 84:69 (14:25, 27:13, 19:13, 24:18) II lygos nugalėtojais tapo KM „Žalgiris“ krepšininkai.

Pralaimėtojams 21 tašką pelnė K.Damijonaitis.

Nugalėtojams 26 taškus surinko T.Stankevičius, 17 pelnė M.Jakštys ir 16 surinko N.Genys.

Prieš antros ir pirmos vietos apdovanojimus, buvo apdovanoti labiausiai KKL šiame sezone II-oje lygoje pasižymėję krepšininkai, iš kurių kai kurie prizus atsiimsi per sekančius finalus:

VALENTINAS GADLIAUSKAS – KKL II-os lygos reguliaraus sezono ASSISTŲ KARALIUS ir MVP;
VYTAUTAS KAMARŪNAS – KKL II-os lygos reguliaraus sezono TAŠKŲ KARALIUS ir daugiausiai išprovokavęs pražangų žaidėjas;
LUKAS GRĖBLIŪNAS – KKL II lygos reguliaraus sezono taikliausias baudų metikas;
ANDRIUS BUBELIS – KKL II lygos reguliaraus sezono taikliausias DVITAŠKININKAS ir taikliausias žaidėjas;
TOMAS ŠORIUS – KKL II lygos reguliariam sezone daugiausiai įmetęs tritaškių žaidėjas;
OSKARAS GELŽINIS – KKL II lygos reguliaraus sezono daugiausiai kamuolių atkovojęs žaidėjas;
KOSTAS DAMIJONAITIS – KKL II lygos reguliaraus sezono daugiausiai kamuolių perėmęs žaidėjas;
MANTAS CIMERMANAS – KKL II lygos reguliaraus sezono BLOKŲ KARALIUS.

9 taškai

„Skroblų alėja“ ekipos tolimi metimai padėjo įveikti KM „Žalgiris“ krepšininkus (2023 kovo 15 d., trečiadienis, 20:27 val.)„KM Žalgiris“ krepšininkai keliauja į ketvirfinalį. (2023 balandžio 27 d., ketvirtadienis, 22:10 val.)II lygoje: Užtikrinta krepšinio mokykla „Žalgiris“ pergalė prieš Klausučių „alaus darykla“ (2023 kovo 06 d., pirmadienis, 21:59 val.)KM „Žalgiris“ įtikinamai įveikė „Velpainiai“ komandą. (2022 lapkričio 27 d., sekmadienis, 22:39 val.)T. Stankevičiaus metimas išvedė KM „Žalgiris“ jaunimą į „II“ lygos finalą (2023 gegužės 25 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)KM „Žalgiris“ ketvirtfinalį pradėjo pergalingai (2023 gegužės 08 d., pirmadienis, 21:44 val.)Taikliais tritaškiais pažymėta KM „Žalgiris“ pergalė (2022 gruodžio 20 d., antradienis, 13:13 val.)Jaunatviškas maksimalizmas užtarnavo KM „Žalgiris“ pergalę (2023 kovo 19 d., sekmadienis, 23:28 val.)II lygoje: užtikrinta „Alta transportas“ pergalė prieš „Užveža“ (2023 sausio 04 d., trečiadienis, 22:39 val.)KM „Žalgiris“ gana lengvai susitvarkė su Birštono SC „Olimpas“ (2023 vasario 27 d., pirmadienis, 21:50 val.)