Ažytėnai vs Gemavila (66:97)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 kovo 19 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Gemavila“ nesunkiai susidorojo su „Ažytėnais“

2023 kovo 19 d., Sekmadienis, 18:49 val., peržiūros: 205

Sekmadienį, kovo 19 d., Kauno technologijų mokymo centro salėje įvyko „II“ lygos rungtynės tarp šeimininkų „Ažytėnai“ ir svečių „Gemavila“.

Rungtynių pradžioje komandos atrodė gan neblogai. Abi komandos rasdavo būdų užpulti varžovus, tačiau „Gemavila“ taikliau metė metimus ir po pusės kėlinio svečiai turėjo 9 taškų pranašumą. Iki kėlinio galo komandos taip toliau žaidė rezultatyviai ir po pirmo kėlinio priekyje svečiai rezultatu 12:22. Antrojo kėlinio pradžioje svečiai smeigia dar po kelis tritaškius ir svečiai atitolo 15 taškų skirtumu. Toliau kėlinys šeimininkams buvo sunkus, nes buvo pramesta nemažai taškų bei prarasta kamuolių ir antro kėlino skirtumas tarp komandų buvo 13 taškų (28:41).

Antroje rungtynių pusėje „Ažytėnai“ komanda stengėsi bent sumažinti atsilikimą ir garbingai užbagiti rungtynes. Tačiau svečiai įtikinimai didino pranašumą ir pirmavo kiekviename aikštelės centrimetre. Pergalę šventė „Gemavila“ rezultatu 66:97.

18 taškų

„Gemavila“ neturėjo vargo su KK „Žaibas“ krepšininkais (2023 vasario 21 d., antradienis, 22:36 val.)BC „Game On“ be vargo įveikė „Ažytėnus“ (2023 vasario 19 d., sekmadienis, 19:27 val.)„Arko“ gana lengvai patiesė „Ažytėnų“ ekipą (2022 gruodžio 12 d., pirmadienis, 21:49 val.)„Gemavila“ sezoną pradėjo pergale prieš „UNO“ (2022 lapkričio 08 d., antradienis, 22:06 val.)„Gemavila“ rungtynių pabaigoje palaužė „ICE“ krepšininkus (2023 vasario 07 d., antradienis, 22:28 val.)„Gemavila“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Kauno švarą“ (2023 vasario 28 d., antradienis, 21:23 val.)„Gemavila“ po pirmo skaudaus pralaimėjimo atsitiesė ir išlygino serijos su „Alta transportas“ rezultatą (2023 balandžio 18 d., antradienis, 21:36 val.)„Gemavila“ iššvaistė persvarą, bet pergalę iškovojo (2023 sausio 31 d., antradienis, 22:56 val.)„Gemavila“ tiesiog nušlavė varžovus nepadoriu rezultatu (2023 kovo 28 d., antradienis, 22:20 val.)II lygoje: užtikrinta „Gemavila“ pergalė prieš „Lympo“ (2023 sausio 17 d., antradienis, 22:56 val.)