Pikenpokas vs Alta transportas (80:91)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2023 gegužės 25 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Alta transportas“ ir antrą kartą nugalėjo „Pikenpokas“ ekipą

2023 gegužės 25 d., Ketvirtadienis, 21:54 val., peržiūros: 365

Gegužės 25 d., Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos antrosios II lygos Didžiosios taurės pusfinalio rungtynės tarp „Pikenpokas“ ir „Alta transportas“ ekipų.

Rungtynių pradžioje M.Lisajevičius pelnė aštuonis taškus, kas leido „Alta transportas“ ekipai iškart nutolti 8:16. Visgi, tada atsirišo „Pikenpokas“ krepšininkams tolimi metimai, kurių dėka šeimininkai pirmą kėlinį laimėjo 28:25.

Antrajame kėlinuke beveik visą laiką pirmavo svečiai, tačiau kėlinio pabaigoje „Pikenpokas“ laimėjo atkarpą 8:0 ir po tikslaus P. Špoko tritaškio paskutinę kėlinio sekundę pirmavo 49:45.

Trečiajame kėlinyje „Alta transportas“ dėka spurto 0:9 kėlinio antroje pusėje persvėrė rungtynių svarstykles ir po trijų kėlinių buvo priekyje 68:71.

Ketvirtame kėlinuke svečiai trimis tritaškiais metimais įgijo dviženklę persvarą ir pergalės iš savo rankų jau nebepaleido. Galutinis susitikimo rezultatas 80:91 (28:25, 21:20, 19:26, 12:20).

17 atk. kam.

„Alta transportas“ nepasigailėjo „Pikenpoko“ (2022 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:14 val.)„Alta transportas“ išsiveržė į priekį pusfinalio serijoje prieš „Pikenpokas“ ekipą (2023 gegužės 22 d., pirmadienis, 21:53 val.)„Alta transportas“ be vargo įveikė „Rhino“ (2023 sausio 02 d., pirmadienis, 21:31 val.)„Alta transportas“ įveikė neblogai rungtyniavusią KK „Žaibas“ ekipą (2022 gruodžio 22 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)II lygoje: „Alta transportas“ pergalė prieš Kauno „Rami“ (2022 gruodžio 16 d., penktadienis, 21:52 val.)„Alta transportas“ aštuntfinalį pradėjo klausimų nekeliančia pergale (2023 balandžio 11 d., antradienis, 20:03 val.)„Alta transportas“ iškovojo užtikrintą pergalę (2023 sausio 23 d., pirmadienis, 22:03 val.)II lygoje: užtikrinta „Alta transportas“ pergalė prieš „Užveža“ (2023 sausio 04 d., trečiadienis, 22:39 val.)Alta transportas antroje rungtynių dalyje susitvarkė su Pikenpoku (2023 vasario 27 d., pirmadienis, 22:48 val.)„Alta transportas“ be didesnio vargo įveikė savo varžovus (2023 kovo 14 d., antradienis, 21:38 val.)