Alta transportas vs Klausučių alaus darykla (110:86)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 kovo 14 d., Antradienis, 20:10 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Alta transportas“ be didesnio vargo įveikė savo varžovus

2023 kovo 14 d., Antradienis, 21:38 val., peržiūros: 401

Antradienį, kovo 14 d., Kauno švaros sporto salėje įvyko „II“ lygos rungtynės tarp šeimininkų „Alta transportas“ ir svečių „Klausučių alaus darykla“.

Pirmasis kėlinys prasidėjo 12 paeiliui šeimininkų taškais, į kuriuos varžovai atsakė dvejais taškais. Po to sekė 10:5 atkarpa, į kurią svečiai taip pat atsakė vos keliais taškais. Kėliniui einant į pabaigą, šeimininkai sugebėjo padidinti persvarą iki 14 taškų. Po pirmojo ketvirčio rezultatas 28:14. Antrąjį kėlinį komandos pradėjo keliomis sėkmingomis atakomis ir vis laikėsi tas 15 taškų skirtumas. Tada šeimininkų ekipa pelnė penkis taškus iš eilės, tačiau svečiai sėkmingiau sužaidė antrojo kėlinio pabaigą ir laimėjo atkarpėlę 2:8. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas 49:36.

Trečiąjį kėlinį geriau pradėjo šeimininkai, kurie laimėjo atkarpėlę 8:2. Į šią atkarpėlę svečiai atsakė taikliu tolimu metimu,. Šeimininkai trečiąjį kėlinį baigė 15:0 spurtu ir taip, praktiškai, išaiškino rungtynių nugalėtoją. Po trijų kėlinių įtikinamai priekyje „Alta transportas“ 80:59. Ketvirtąjį kėlinį žymiai geriau pradėjo svečiai. Pradėjus taikyti spaudimą, jie spurtavo 2:10 ir apkarpė varžovų pranašumą. Visgi, kėlinio pabaigoje „Alta transportas“ ekipa sugebėjo atsakyti 10:0 atkarpėle ir dar labiau padidinti savo persvarą. Galutinis rungtynių rezultatas – 110:88.

Povilas Juknevičius

„Alta transportas“ be vargo įveikė „Rhino“ (2023 sausio 02 d., pirmadienis, 21:31 val.) „Alta transportas“ nepasigailėjo „Pikenpoko“ (2022 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:14 val.)„Alta transportas“ įveikė neblogai rungtyniavusią KK „Žaibas“ ekipą (2022 gruodžio 22 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)II lygoje: „Alta transportas“ pergalė prieš Kauno „Rami“ (2022 gruodžio 16 d., penktadienis, 21:52 val.)Negausiai susirinkę „Alfa transportas“ įveikė „GZP ‒ 2“ krepšininkus (2022 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:24 val.)„Alta transportas“ iškovojo užtikrintą pergalę (2023 sausio 23 d., pirmadienis, 22:03 val.)Alta transportas antroje rungtynių dalyje susitvarkė su Pikenpoku (2023 vasario 27 d., pirmadienis, 22:48 val.)„Alta transportas“ išsiveržė į priekį pusfinalio serijoje prieš „Pikenpokas“ ekipą (2023 gegužės 22 d., pirmadienis, 21:53 val.)II lygoje: užtikrinta „Alta transportas“ pergalė prieš „Užveža“ (2023 sausio 04 d., trečiadienis, 22:39 val.)Antroje rungtynių pusėje „Alta transportas“ įveikė „Gemavilą“ ir pateko į ketvirtfinalį (2023 balandžio 25 d., antradienis, 20:15 val.)