KM „Žalgiris“ vs Alta transportas (69:97)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 sausio 23 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Alta transportas“ iškovojo užtikrintą pergalę

2023 sausio 23 d., Pirmadienis, 22:03 val., peržiūros: 279

Pirmadienį, sausio 23 d., Krepšinio mokyklos „Žalgiris“ sporto salėje įvyko „II“ lygos rungtynės tarp šeimininkų „KM „Žalgiris“ ir svečių „Alta transportas“.

Nors pirmosios rungtynių minutės vyko gana lygiai, bet jau pirmojo kėlinuko metu „KM „Žalgiris“ sugebėjo nutolti ir pasiekti kelių taškų pranašumą. Svečiai tiesiog viską darė geriau, pradedant metimų taiklumu, baigiant kova dėl kamuolių. Tiesa, svečių komanda buvo sustojus trumpam, o puikią atkarpą sužaidę šeimininkai trumpam sugrąžino intrigą, skirtumas ištirpo iki 2 taškelių. Vis tik prieš ilgąją pertrauką svečiai vėl atstatė gana solidų savo pranašumą 40:51.

Šeimininkai tikrai turėjo laiko pasivyti varžovus, bet trečiame kėlinuke būtent svečiai vėl ėmė diktuoti savo sąlygas. Svečiai ne kartą atsikovojo kamuolius puolime, kartojo savo metimus, o skirtumas netgi perkopė 15 taškų ribą. Intrigos nebebuvo, šeimininkai dabar jau kovojo tik dėl savo garbės. Kaip ir buvo galima tikėtis paskutiniame kėlinuke „Alta transportas“ atsipalaidavo, leido varžovams pažaisti, bet skirtumas buvo pakankamai didelis ir svečiai pasiekė užtikrintą pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 69:97.

6 išpr. praž.

„Alta transportas“ aštuntfinalį pradėjo klausimų nekeliančia pergale (2023 balandžio 11 d., antradienis, 20:03 val.) „Alta transportas“ nepasigailėjo „Pikenpoko“ (2022 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:14 val.)„Alta transportas“ be vargo įveikė „Rhino“ (2023 sausio 02 d., pirmadienis, 21:31 val.)„Alta transportas“ ir antrą kartą nugalėjo „Pikenpokas“ ekipą (2023 gegužės 25 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)II lygoje: „Alta transportas“ pergalė prieš Kauno „Rami“ (2022 gruodžio 16 d., penktadienis, 21:52 val.)„Alta transportas“ įveikė neblogai rungtyniavusią KK „Žaibas“ ekipą (2022 gruodžio 22 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)„Alta transportas“ išsiveržė į priekį pusfinalio serijoje prieš „Pikenpokas“ ekipą (2023 gegužės 22 d., pirmadienis, 21:53 val.)„Alta transportas“ be didesnio vargo įveikė savo varžovus (2023 kovo 14 d., antradienis, 21:38 val.)II lygoje: užtikrinta „Alta transportas“ pergalė prieš „Užveža“ (2023 sausio 04 d., trečiadienis, 22:39 val.)„Skroblų alėja“ nusileido „Alta transportas“ komandai (2023 kovo 20 d., pirmadienis, 22:08 val.)