Autobroliai ‒ Arko vs Kauno TPMC ‒ 2 (58:59)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2022 balandžio 24 d., Sekmadienis, 21:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Nerezultatyviose ir atkakliose rungtynėse minimali „Kauno TPMC ‒ 2“ pergalė prieš „Autobroliai ‒ Arko“

2022 balandžio 24 d., Sekmadienis, 23:29 val., peržiūros: 390

Sekmadienį, balandžio 24 dieną, Kauno TPMC sporto salėje buvo sužaistos II lygos Mažosios taurės pirmosios aštuntfinalio rungtynės tarp „Autobroliai ‒ Arko“ ir „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipų.

Rungtynių pradžioje „Autobroliai ‒ Arko“ nutolo 13:8, bet į tai „Kauno TPMC ‒ 2“ atsakė spurtu 0:8, bet kėlinio pabaigą paskutinę sekundę uždarė I.Linartas, kuris metimu iš po krepšio persvėrė rezultatą šeimininkų naudai 19:18.

Antrajame kėlinyje ir toliau aikštelėje vyko atkakli, nors ir nerezultatyvi kova. Įpusėjus susitikimui 33:29 priekyje „Autobroliai ‒ Arko“.

Trečiajame kėlinuke ir toliau vyko permaininga kova. Nors šeimininkai buvo įgyję septynių taškų pranašumą, tačiau „Kauno TPMC ‒ 2“ kėlinio pabaigoje artėjo. Pasibaigus trečiajam kėlinukui 43:41.

Lemiamame kėlinyje po M. Gailiūno ir T. Vaitkaus tritaškių „Kauno TPMC ‒ 2“ persvėrė rungtynių rezultatą 49:52. Nors „Autobroliai ‒ Arko“ artėjo iki minimumo, tačiau rungtynes likus 30 sekundžių bandė uždaryti M. Gailiūno tritaškis. Bet O.Stropus tolimu šūviu mažino skirtumą iki minimumo, o svečiai prarado kamuolį. Paskutinę ataką turėjo šeimininkai, tačiau O. Stropaus tritaškis buvo netaiklus. Galutinis susitikimo rezultatas 58:59 (19:18, 14:11, 10:12, 15:18).

13 atk. kam.

Tolimi metimai atnešė KM „Žalgiris“ 2005 ekipai pergalę prieš „Autobroliai ‒ Arko“ (2022 sausio 21 d., penktadienis, 21:34 val.)Pirmose šešioliktfinalio rungtynėse „Kauno TPMC ‒ 2“ įveikė „Spartą“ (2022 kovo 15 d., antradienis, 21:57 val.)Atkakliame ir permainingame susitikime „Kauno TPMC ‒ 2“ palaužė Birštono SC “Olimpas“ ekipą (2022 gegužės 04 d., trečiadienis, 21:48 val.)Birštono SC “Olimpą“ į pergalę prieš „Autobroliai ‒ Arko“ atvedė rezultatyvus O. Brazdžionis (2022 vasario 20 d., sekmadienis, 20:34 val.)Permainingose rungtynėse „Autobroliai ‒ Arko“ įveikė MB „Užveža“ (61:59) (2021 lapkričio 23 d., antradienis, 22:28 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ nepasipriešino „Gemavila“ (55:81) (2021 gruodžio 14 d., antradienis, 23:49 val.)Visas rungtynes pirmavę „Autobroliai ‒ Akro“ įveikė „UNO“ (2021 gruodžio 01 d., trečiadienis, 21:27 val.)„Klausučių alaus darykla“ aštunfinalį pradėjo užtikrinta pergale prieš „Autobrolius ‒ Arko“ (2022 kovo 29 d., antradienis, 22:51 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ be didesnio vargo iškovojo pergalę prieš „Eldažnis & Limobus.lt“ (2022 sausio 16 d., sekmadienis, 20:14 val.)Įtemtose rungtynėse: „Autobroliai ‒ Arko“ nugalėjo „Neveronys ‒ KKA“ (2022 vasario 10 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)