Autobroliai ‒ Arko vs Klausučių alaus darykla (72:92)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2022 kovo 29 d., Antradienis, 21:35 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Klausučių alaus darykla“ aštunfinalį pradėjo užtikrinta pergale prieš „Autobrolius ‒ Arko“

2022 kovo 29 d., Antradienis, 22:51 val., peržiūros: 312

Kovo 29 dieną Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko "II" lygos Didžiosios taurės pirmos aštunfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Autobroliai – Arko" priemė svečius "Klausučių alaus daryklą".

Pirmas dvi rungtynių minutes komandos žaidė nerezultatyviai (2:2). Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė tik vienas taškas (8:9). Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė lygiai, o baigiantis kėlinio laikui taiklus "Autobroliai – Arko" tritaškis į priekį išvedė šeimininkus (20:19).

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes "Klausučių alkaus darykla" susigrąžino vieno taško persvarą (25:26). Baigiantis pirmai kėlinio pusei "Klausučių alaus darykla" pirmavo trimis taškais, o minutės pertraukėlės paprašė svečiai. Devintą minutę skirtumas pašoko iki 10 taškų (32:42), o minutės pertraukėlės paprašė "Autobroliai – Arko". Sužaidus du kėlinius "Klausučių alaus darykla" pirmavo rezultatu 35:46.

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes "Autobroliai – Arko" sumažino varžovų persvarą iki septynių taškų (39:46), o minutės pertraukėlės paprašė "Klausučių alaus darykla". Baigiantis pirmai kėlinio pusei skirtumas šoktelėjo iki 1š taškų (41:57), o minutės pertraukėlės paprašė "Autobroliai – Arko". Kėlinio pabaigoje skirtumas padidėjo iki 19 taškų (47:66).

Ketvirtas kėlinys buvo tik formalumas, "Klausučių alaus darykla" užtikrintai pabaigė rungtynes įveikę varžovus rezultatu 72:92.

Artūras Kaminskas

„Klausučių alaus darykla“ antrą kartą įveikė „Autobrolius ‒ Arko“ ir pateko į ketvirtfinalį (2022 kovo 31 d., ketvirtadienis, 22:09 val.)„Klausučių alaus darykla“ pavogė pergalę iš „Gemavilos“ rankų (2022 vasario 20 d., sekmadienis, 23:12 val.)„Klausučių alaus darykla“ nesunkiai įveikė „Žaibą“ (2022 vasario 16 d., trečiadienis, 20:37 val.)„Klausučių alaus darykla“ lengvai išlygino serijos su KM „Žalgiris“ 2005 rezultatą (2022 gegužės 25 d., trečiadienis, 20:52 val.)„Klausučių alaus darykla“ iškovojo pirmąją pergalę įveikę iki tol nepralaimėjusią „Valpainiai“ ekipą (2021 lapkričio 28 d., sekmadienis, 21:29 val.)„Klausučių alaus darykla“ lemiamo ketvirčio metu palaužė KK „Žaibas“ ekipą (2021 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)Tolimi metimai atnešė KM „Žalgiris“ 2005 ekipai pergalę prieš „Autobroliai ‒ Arko“ (2022 sausio 21 d., penktadienis, 21:34 val.)Antroje rungtynių pusėje „Klausučių alaus darykla“ įrodė pranašumą prieš „ICE“ekipą (2022 kovo 14 d., pirmadienis, 23:14 val.)„Klausučių alaus darykla“ ekipos puolimas nepaliko vilčių „DK-Team“ (2022 sausio 23 d., sekmadienis, 18:58 val.)Po atkaklios kovos „Klausučių alaus darykla“ įveikė MB „Užveža“ (2022 vasario 07 d., pirmadienis, 21:54 val.)