Birštono SC “Olimpas“ vs Autobroliai ‒ Arko (71:65)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 20 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Birštono sporto centras, Kęstučio g. 14, Birštonas, LT-59210

Birštono SC “Olimpą“ į pergalę prieš „Autobroliai ‒ Arko“ atvedė rezultatyvus O. Brazdžionis

2022 vasario 20 d., Sekmadienis, 20:34 val., peržiūros: 270

Vasario 20 dieną, Birštono sporto centre susitiko II lygos E pogrupio ekipos – Birštono SC “Olimpas" (9-3) ir "Autobroliai ‒ Arko" (8-3).

Rungtynių pradžioje abi ekipos sunkiai rado kelią link varžovų krepšio, o kėlinio pabaigoje du tritaškius pataikęs Birštono SC “Olimpas" pirmą kėlinį laimėjo 14:12.

Antrajame kėlinuke šeimininkai po nedidelio spurto tolo 23:14. Nors "Autobroliai ‒ Arko" artėjo iki keturių taškų, tačiau kėlinį dviem tritaškiais uždarė O.Brazdžionis, o įpusėjus susitikimui birštoniečiai pirmavo 31:23.

Trečiojo kėlinio pradžioje po dar vieno O. Brazdžionio tolimo šūvio Birštono SC “Olimpas" tolo dviženkle persvara, bet tada G.Kačiušis pelnė septynis taškus paeiliui ir "Autobroliai ‒ Arko" artėjo iki 36:32. Nors šeimininkai iškart vėl didino savo persvarą iki devynių, bet kėlinio pabaigoje svečiai kiek ją aptirpdė. Po trijų kėlinių 51:46.

Lemiamame kėlinyje „Autobroliai ‒ Arko“ ekipai buvo pavykę deficitą sumažinti iki minumumo, tačiau O. Brazdžiono taškai atvedė šeimininkus į pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 71:65 (14:12, 17:11, 20:23, 20:19).

14 atk. kam.

Tolimi metimai atnešė KM „Žalgiris“ 2005 ekipai pergalę prieš „Autobroliai ‒ Arko“ (2022 sausio 21 d., penktadienis, 21:34 val.)O. Brazdžionis atvedė Birštono SC “Olimpas“ ekipą į pergalę prieš „Kauno Rami“ (2022 kovo 20 d., sekmadienis, 14:11 val.)Nerezultatyviose ir atkakliose rungtynėse minimali „Kauno TPMC ‒ 2“ pergalė prieš „Autobroliai ‒ Arko“ (2022 balandžio 24 d., sekmadienis, 23:29 val.)Birštono SC “Olimpas“ nesunkiai nugalėjo BC „Game On“ krepšininkus (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 18:01 val.)Visas rungtynes pirmavę „Autobroliai ‒ Arko“ nugalėjo „Gatvės vaikai“ (2021 gruodžio 21 d., antradienis, 21:53 val.) „Autobroliai ‒ Arko“ pasiekė užtikrintą pergalę (2021 lapkričio 30 d., antradienis, 22:17 val.)„Klausučių alaus darykla“ aštunfinalį pradėjo užtikrinta pergale prieš „Autobrolius ‒ Arko“ (2022 kovo 29 d., antradienis, 22:51 val.)Birštono SC “Olimpas“ įveikė „Gemavila“ ekipą ir toliau neklumpa (2021 gruodžio 03 d., penktadienis, 21:42 val.)Visas rungtynes pirmavę „Autobroliai ‒ Akro“ įveikė „UNO“ (2021 gruodžio 01 d., trečiadienis, 21:27 val.)Įtemtose rungtynėse: „Autobroliai ‒ Arko“ nugalėjo „Neveronys ‒ KKA“ (2022 vasario 10 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)