SANISTAL vs AGAVA & AUTOMATINIŲ SISTEMŲ SERVISAS (77:64)ĮMONIŲ LYGA » Draugiškos rungtynės
2009 kovo 20 d., Penktadienis, 17:45 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

„Sanistal“ šventė gražia pergalę

2009 kovo 20 d., Penktadienis, 21:40 val., peržiūros: 3452

Šiandiena J. Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko šeimininkų „Sanistal“ ir svečių „Agava & Automatinių Sistemų Servisas“. Po gražių ir daug nervų pareikalavusių rungtynių pergalė iškovojo aikštės šeimininkai, kurie laimėjo rezultatu 77:64.

Pirmasis kėlinys prasidėjo šeimininkų spurtu 7:0, tačiau į tai svečiai atsakė 9 taškais be atsako. Sužaidus apie puse kėlinio šeimininkai vėl buvo priekyje 15:10. Tačiau svečių ekipos lyderis Audrius Šalaševičius 8 taškus be atsako, jo komandos draugai pridėjo dar keletą ir po pirmojo kėlinio svečių ekipa priekyje 21:15.

Antrasis kėlinys prasidėjo taikliomis atakomis, bet svečių ekipa sugebėjo padidinti persvara iki 10 taškų . Tačiau po minutinės pertraukėlės šeimininkai sužaidė atkarpa 20:6 ir išsiveržė į priekį 39:33. Tokiu pat rezultatu ir baigėsi antrasis kėlinys. Taigi prieš ilgąja pertrauka 4 taškų šeimininkų persvara.

Trečiame kėlinį aikštėje geriau atrodė šeimininkų ekipa, jie atrodė daugiau pailsėję ir taikliau atakavo krepšį, bei darė mažiau klaidų. Taip žaisdami šeimininkų ekipos žaidėjai sugebėjo padidinti savo turimą persvara ir prieš paskutinį kėlinį įgijo 9 taškų pranašumą 56:47.

Paskutiniame kėlinyje šviežesni atrodė aikštelės šeimininkai, kurie buvo išsaugoję daugiau jėgų. Šeimininkų ekipa kėlinio viduryje buvo įgiję gan didelę 19 taškų persvara, bet svečių ekipos žaidėjai sugebėjo ją sumažinti iki padoresnio 13 taškų pranašumo. Taigi pergalę rezultatu 77:64 iškovojo aikštės šeimininkų ekipa.

„Sanistal“ ekipoje labiausiai išsiskyrė Mindaugas Kavaliauskas pelnęs 17 taškų ir sugriebęs 10 kamuolių.

„Agava & Automatinių Sistemų Servisas“ geriausiai pasirodė Audrius Šalaševičius pelnęs 29 taškus.

Nugalėtojų ekipos treneris po varžybų sakė, jog labai norėjom laimėti ir įrodyti, kad esame verti žaisti stipresnėje grupėje, taigi susikaupėm ir laimėjome.

Pralaimėjusios ekipos treneris sakė, kad jiems trūko fizinės jėgos, bei vieno žmogaus. Varžovai buvo stambesni vyrukai, kurie gerai pasistumdė, o taip leido žaisti teisėjai. Sveikiname ir linkime sėkmės varžovų ekipai.

"Sanistal" pasiekė lengvą pergalę (2009 sausio 13 d., antradienis, 22:46 val.)"Sanistal" iškovojo pirmąją pergalę (2008 spalio 21 d., antradienis, 20:29 val.)„Agava-ASS“ šventė pergalę prieš „Bioprojektą“ (2009 vasario 08 d., sekmadienis, 21:10 val.)„E-Start Club“ išplėšė pergalę prieš „Agava & ASS“ (2009 vasario 01 d., sekmadienis, 23:23 val.)Po permainingos dvikovos "Sanistal" iškovojo pergalę (2008 lapkričio 28 d., penktadienis, 20:46 val.)"Sanistal" apgynė savo namų sienas nugalėdami "GB United" (2008 lapkričio 11 d., antradienis, 20:49 val.)"Teo LT" iškovojo nesunkią pergalę (2009 kovo 09 d., pirmadienis, 20:52 val.)Sunkiai pasiekta "Olympic Casino" pergalė (2008 lapkričio 23 d., sekmadienis, 18:49 val.)„Projektų Gama GTV & Mobiringas“ nesunkiai iškovojo pergalę (2009 kovo 24 d., antradienis, 23:14 val.)Po atkaklios kovos pergalę šventė „Omega“ (2008 lapkričio 14 d., penktadienis, 23:28 val.)