SANISTAL vs GB UNITED (74:56)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 lapkričio 11 d., Antradienis, 18:30 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"Sanistal" apgynė savo namų sienas nugalėdami "GB United"

2008 lapkričio 11 d., Antradienis, 20:49 val., peržiūros: 6662

Šiandien, "Dobkevičiaus" vid. m-klos salėje susirungė "Sanistal"(šeimininkai), bei "GB United". Pirmajį kėlinuką laimėję svečiai antrajame palūžo ir nusileido varžovams. Tuo tarpu "Sanistal" antrajame kėlinuke susiimė, ir sugebėjo laimėti vius tris likusius kėlinius, taip iškovodami pergalę rezultatu 74:56.

Rungtynės prasidėjo apylygių komandų žaidimu. Iš pradžių pirmavo šeiminnikai, tačiau laimėję atkarpą 10:0 į priekį išsiveržė svečiai. Iki kėlinuko galo skirtumas tarp komandų dar aptirpo iki 3 taškų, tad po pirmojo kėlinio pirmavo "GB United" rezutlatu 19:22.

Antrajame kėlinuke iniciatyvą perėmė salės šeimininkai. Didelę įtaką sėkmingam jų žaidimui darė netaiklūs varžovų metimai ( 2/13 dvitaškiai, 3/6 baudos, 0/4 tritaškiai metimai ), tad per kėlinuką jiems buvo nesunku persverti rezultatą savo pusėn – jie tai padarė laimėdami kėlinį 9 taškais, ir išsiverždami į priekį rezultatu 35:29.

Po ilgosios pertraukos gryžusios komandos buvo nusiteikusios rimtai, tačiau koją "GB United" ekipai šį kartą pakišo klaidos. Per kėlinuką jie ju "atliko" net 9, o ir didesnė pusė metimų skriejo pro šalį. Tuo naudodamiesi šeimininkai dar labiau didino savo pranašumą, laimėdami kėlinuka 21:13, ir pridėdami prie persvaros dar 8 taškelius – 56:42.

Ketvirtajame kėlinuke, nors svečiams ir sekėsi žaisti be klaidų, to nepakako kad bent jau sumažintų skirtumą – jie sumetė 14 taškų, o tuo tarpu šeimininkai nemažindami tempo "įsūdė" dar 18, taip dar padidindami persvarą ir laimėdami varžybas rezultatu 74:56.

Šeimininkų ekipoje naudingiausias buvo M.Rimašauskas, pelnęs 15 taškų, bei atkovojęs 9 kamuolius. Jam neblogai talkino J.Jarmalavičius – jo sąskaitoje 14 taškų.

"GB United" ekipoje išsiskyrė V.Kasperaitis ( 24 taškai, 8 atk. kamuoliai).

"Omega" antroje rungtynių pusėje palaužė "GB United" (2009 vasario 23 d., pirmadienis, 21:27 val.)"Omega" neturėjo problemų prieš "GB united" (2008 gruodžio 08 d., pirmadienis, 22:47 val.)"Sanistal" pasiekė lengvą pergalę (2009 sausio 13 d., antradienis, 22:46 val.)"Agava & ASS" nepasigailėjo "GB united" ekipos (2008 lapkričio 03 d., pirmadienis, 22:04 val.)"GB united" įrodė savo pranašumą prieš "Kautra" (2009 vasario 02 d., pirmadienis, 22:05 val.)"Sanistal" iškovojo pirmąją pergalę (2008 spalio 21 d., antradienis, 20:29 val.)"Sanistal" sutriuškino nepilnos sudėties "Elinta" ekipą (2008 gruodžio 19 d., penktadienis, 21:20 val.)„Sanistal“ šventė gražia pergalę (2009 kovo 20 d., penktadienis, 21:40 val.)Metimas paskutinę rungtynių sekundę, atnešė pergalę "GB United" ekipai. (2009 kovo 02 d., pirmadienis, 22:41 val.)"AKS Prosatas & Nekturtas" nesunkiai įveikė "GB United" (2008 lapkričio 24 d., pirmadienis, 22:13 val.)