OMEGA vs AGAVA & AUTOMATINIŲ SISTEMŲ SERVISAS (54:48)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 lapkričio 14 d., Penktadienis, 19:00 val. @ Sargėnų vidurinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas LT-47416

Po atkaklios kovos pergalę šventė „Omega“

Krepšį atakuoja "Omegos" lyderis D.Šliogeris
2008 lapkričio 14 d., Penktadienis, 23:28 val., peržiūros: 5286

Šiandien (11.14) Sargėnų vidurinėje mokykloje vyko „Įmonių“ lygos varžybos tarp „Omegos“ (šeimininkai) ir „Agavos&Automatinių sistemų serviso“ (svečiai). Šias nerezultatyvias, tačiau labai atkaklias varžybas, kurių nugalėtojas paaiškėjo tik pačioje rungtynių pabaigoje, laimėjo aikštelės šeimininkų komanda – „Omega“, rezultatu 54-48.

Pirmąjį rungtynių kėlinio pradžioje abi komandos apsikeitė keliomis rezultatyviomis atakomis, po kurių žaidimo tempas sulėtėjo. Trumpą atkarpą geriau sekėsi aikštelės šeimininkams, kurie įsiveržė į priekį, rezultatu 9-3. Tačiau „Agavos&Automatinių sistemų serviso“ komandos žaidėjai surado spragų po priešininkų krepšiu, puikiai apsigynė ir kėlinio pabaigoje įsiveržę į priekį, laimėjo pirmąjį ketvirtį, rezultatu 11-16.

Antrąjame kėlinyje „Omegos“ krepšinikai ir vėl pavijo savo varžovus. Antroje kėlinio dalyje abi komandos žaidė tolygiai ir nei viena komanda, kitai neleido pabėgti daugiau nei keturiais taškais į priekį. Kėlinys baigėsi rezultatu 25-26 svečių komandos naudai.

Po ilgosios pertraukos žaidimo tempas nepasikeitė. Komandos rengė gerai apgalvotas, ilgas atakas, ieškodami palankesnės progos išmesti kamuolį atsidengus. Pirmaujanti komanda šiame kėlinyje keitėsi net tris kartus. Kėlinio pabaigoje geriau sužaidė „Omega“ ir laimėjo kėlinį, rezultatu 38-36.

Rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutiniame kėlinyje. Savo aštriais prasiveržimais „Omegos“ komandos lyderis D.Šliogeris išprovokuodavo vieną po kitos priešininkų pražangas ir stodamas prie baudų metimo linijos vis didino skirtumą, todėl puikiai pradėję paskutinį ketvirtį, „Omegos“ krepšininkai nutolo nuo varžovų šešiais taškais 42-36. Likus žaisti tris minutes iki ketvirtojo kėlinio pabaigos svečiai sugebėjo sumažinti skirtumą iki dviejų taškų, tačiau rungtynių pabaigą geriau sužaidę „Omega“ sventė pergalę, rezultatu 54-48.

Po rungtynių pakalbintas „Omegos“ komandos treneris ir šių rungtynių rezultatyviausias žaidėjas – D.Šliogeris, neslėpė, jog labai džiaugiasi šia pergale, kurią lėmė „gerai sužaistas rungtynių galas“. Savo varžovus jis vertino kaip lygius, kuriems dabar atsirevančavo, už praėjusių metų nesėkmę.

„Agavos&Automatinių sistemų serviso“ komandos treneris – V. Žabas, po rungtynių savo komandos žaidimą vertino blogai, o tarp savo komandos pralaimėjimo priežasčių išskyrė ne tiek blogą komandos žaidimą, kiek prastą salės apšvietimą, bei blogą dangą: - „nei kamuolys atšoka normaliai, nei krepšys gerai matosi, kai prastų lempų apakintas žaidėjas meta į krepšį“, teigė treneris.

Po atkaklios kovos pergalę šventė "Sanistal" krepšininkai (2008 lapkričio 07 d., penktadienis, 19:12 val.)Po atkaklios kovos pergalę šventė "Agava - Automatinių sistemų servisas" (2008 spalio 26 d., sekmadienis, 14:34 val.)Po atkaklios kovos "GB United" visgi palaužė "Omega" pasipriešinimą (2009 sausio 23 d., penktadienis, 21:49 val.)„E-Start Club“ išplėšė pergalę prieš „Agava & ASS“ (2009 vasario 01 d., sekmadienis, 23:23 val.)"Kamesta" dvikovos pabaigoje galutinai palaužė "Omegą" (2008 lapkričio 23 d., sekmadienis, 14:32 val.)"Omega" namuose iškovojo nesunkią pergalę (2009 vasario 13 d., penktadienis, 21:16 val.)„Agava-ASS“ šventė pergalę prieš „Bioprojektą“ (2009 vasario 08 d., sekmadienis, 21:10 val.)„Stasio Raštikio puskarininkių mokykla“ sutrypė „Omegą“ (2008 gruodžio 01 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Sanistal“ šventė gražia pergalę (2009 kovo 20 d., penktadienis, 21:40 val.)" AKS Angaro Prekyba & Nekturtas" iškovojo 4 pergalę (2008 lapkričio 21 d., penktadienis, 21:45 val.)