DETAS HOPTRANSA & BRGroup - D vs KAUTRA & CURRUS IR DARIAUS BALDAI (93:80)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2013 balandžio 05 d., Penktadienis, 19:30 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

"Detas Hoptransa & BRGroup - D" išlygino seriją iki dviejų pergalių

2013 balandžio 05 d., Penktadienis, 21:46 val., peržiūros: 2157

Penktadienį (04.05) Vytauto Didžiojo universiteto sporto centre įvyko įvyko "Įmonių – Sporto Fėja" pirmenybių aštuntfinalio antrosios rungtynės, kuriose susitiko "Detas Hoptransa & BRGroup – D" (šeimininkai) ir "Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" (svečiai). Pirmasis kėlinys truputį sėkmingiau prasidėjo aikštelės šeimininkams, šie išsiveržė į priekį ir sugebėjo išlaikyti persvarą iki pat ketvirčio pabaigos. Antrajame kėlinyje puikiai sužaidė "Detas Hoptransa & BRGroup – D" ir po šių dešimties minučių pirmavo jau 17 taškų skirtumu. Trečiajame kėlinyje ekipos sužaidė panašiai. Tik svečiai sumažino savąjį deficitą iki 15 taškų. Ketvirtajame kėlinyje svečiai vėlgi 2 taškais sumažino atsilikimą, tačiau to toli gražu nepakako ir "Detas Hoptransa & BRGroup – D" šventė pergalę (93:80).

Susitikimą svečiai pradėjo spurtu (7:2) taip išsiverždami į priekį. Netrukus kontratakavo "Detas Hoptransa & BRGroup – D" ir persvėrė rezultatą savo naudai (13:10). Likusią kėlinio dalį ekipos žaidė atkakliai ir išsiskirti nepavyko nei vienai ekipai. Taip pat skirtumas išliko toks pats (21:18).

Antrąjį kėlinį aikštelės šeimininkai pradėjo padidindami savo pranašumą, tačiau ilgai netrukus į tai atsakė "Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" ir išlygino skirtumą. Po šios atkarpos sekė šeimininkų spurtas, kuris leido šiems nutolti per 9 taškus. Vėliau žaidimas nusistovėjo, tačiau "Detas Hoptransa & BRGroup – D" ekipa sugebėjo po truputį didinti savo taškų kraitį, kol pasiekė 17 taškų (48:31).

Trečiajame kėlinyje svečiai demonstravo geros kokybės krepšinį ir to pasėkoje skirtumas ištirpo 12 taškų. Vis tik svečiai surengė galingą spurtą ir skirtumą tarp ekipų padidino iki 20 taškų. Kėlinio pabaigoje "Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" atkando 5 taškus, taip truputį sumažindami atsilikimą (48:31).

Paskutiniajame kėlinyje ekipos ir toliau žaidė labai kovingai. Pirmoje kėlinio pusėje svečiai dar bandė sukurti intrigą, tačiau šiems pavyko tik priartėti iki 9 taškų. Pabaigoje "Detas Hoptransa & BRGroup – D" parodė charakterį ir užtikrintai pabaigę rungtynes išlygino seriją 1-1 (93:80).

"Detas Hoptransa & BRGroup – D" ekipos strategas Remigijus Dailidė po rungtynių teigė: "Nervingos varžybos šiandien buvo. Komandos apylygės rungtyniavo, nors varžovams krito, bet mums pavyko apsiginti, protingiau sužaidėme puolime. Į lemiamas rungtynes eisime nusiteikę tik laimėti".

"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" ekipos gretose išsiskyrė Tadas Vaitkunas (25 tšk. 7 atk.kam) Mantas Čipas (20 tšk. 7 atk.kam) Mantas Karauskas (15 tšk. 6 išpr.praž).

"Detas Hoptransa & BRGroup – D" komandą į pergalę vedė Airidas Nutautas (31 tšk. 14 atk.kam. dvigubas dublis) Mindaugas Kvedaras (19 tšk. 4 rez.perd) Povilas Žukaitis (11 tšk. 4 rez.perd).

"Detas Hoptransa & BRGroup - D" aštunfinalį pradėjo pergalingai (2013 kovo 18 d., pirmadienis, 23:42 val.)"Detas Hoptransa & BRGroup - D" pasiekė nesunkią pergalę (2013 kovo 04 d., pirmadienis, 23:29 val.)"Detas Hoptransa & BRGroup - D" pergale pradėjo pusfinalį (2013 balandžio 16 d., antradienis, 00:10 val.)"Detas Hoptransa & BRGroup - D" iškovojo kelialapį į pusfinalį (2013 balandžio 09 d., antradienis, 00:16 val.)Detas Hoptransa & BRGroup - D lengvai susitvarkė su Best 4 You (2013 vasario 11 d., pirmadienis, 23:51 val.)"Detas Hoptransa & BRGroup - D" lemiamose pusfinalio serijos rungtynėse užtikrintai patiesė "Ryterną" (2013 balandžio 29 d., pirmadienis, 23:18 val.)Permainingoje kovoje pergalę iškovojo "Detas hoptransa & BRGroup - D" ekipa (2013 vasario 04 d., pirmadienis, 23:21 val.)Detas Hoptransa & BRGroup - D ketvirtame kėlinyje palaužė Dentist Team pasipriešinimą ir laimėjo aštuntfinalį 2:0 (2013 kovo 25 d., pirmadienis, 23:39 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus baldai" iškovojo nesunkią pergalę (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 17:07 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" iškovojo antrą pergalę (2012 lapkričio 04 d., sekmadienis, 19:20 val.)