IT-TAŠKAS.LT vs KAUTRA & CURRUS IR DARIAUS BALDAI (45:82)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 vasario 10 d., Sekmadienis, 15:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto "Rasos" gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

"Kautra & Currus ir Dariaus baldai" iškovojo nesunkią pergalę

2013 vasario 10 d., Sekmadienis, 17:07 val., peržiūros: 1561

Sekmadienį, vasario 10 dieną, VDU Rasos gimnazijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Top sport" pirmenybių rungtynės tarp vietos "IT-Taškas.lt" ir svečių "Kautra & Currus ir Dariaus baldų" ekipų. Rungtynių pradžioje kova dar klostėsi apylygiai, tačiau nuo antrojo kėlinuko pradžios svečiai ėmė tolti. Po ilgosios pertraukos svečių krepšininkai pradėjo triuškinti varžovus, ko pasekoje pasiekė lengvą pergalę rezultatu 45:82 (12:13, 11:22, 12:32, 10:16).

Rungtynių pradžioje abi komandos apsikeitė rezultatyviais išpuoliais, po kurių sekė penki iš eilės svečių taškai, suteikę jiems šešių taškų pranašumą. Netrukus šeimininkų žaidėjai sumažino atsilikimą iki dviejų taškų, tačiau rezultatyvesnį krepšinį demonstravę "Kautros & Currus ir Dariaus baldų" ekipos žaidėjai padidino savo pranašumą iki penkių taškų. Pačioje kėlinuko pabaigoje šeimininkai dar pelnė keturis taškus iš eilės ir sumažino atsilikimą iki minimumo. Antrojo ketvirčio pradžioje svečių krepšininkai pelnė keturis taškus be varžovų atsako ir susigrąžino penkių taškų persvarą. Toliau komandos žaidė apylygiai, tačiau ilgai netrukus svečiai vėl spurtavo ir padidino skirtumą tarp komandų iki dvylikos taškų. Į tai "IT-Taškas.lt" atsakė taikliu dvitaškiu metimu, kuris sumažino jų deficitą iki dešimties, tačiau kėlinuko pabaigoje šiek tiek geriau pasirodė atvykėliai, ko pasekoje, po dviejų kėlinukų komandas skyrė dvylika taškų. 23:35.

Po ilgosios pertraukos svečiai nesiruošė mažinti apsukų, o tai puikiai įrodė, pačioje trečiojo kėlinuko pradžioje surengtas spurtas 0:12, po kurio skirtumas tarp komandų išaugo jau iki 24 taškų. Į tai šeimininkai sugebėjo atsakyti vos vienu taikliu dvitaškiu metimu, po kurio sekė dar keturi iš eilės "Kautros & Currus ir Dariaus baldų" taškai, suteikę jiems 26 taškų persvarą. Kiek vėliau svečiai, sėkmingo žaidimo dėka dar labiau padidino pranašumą, ko pasekoje prieš paskutinę rungtynių dalį komandas skyrė 31 taškas. Ketvirtasis ketvirtis buvo tapęs jau tik formalumu, tačiau nei viena, nei kita komanda nusileisti nesiruošė. Kėlinuko pradžioje svečiai surengė dar vieną spurtą, kurio dėka padidino ir taip jau triuškinantį savo pranašumą iki 36 taškų. Iki rungtynių pabaigos ir toliau užtikrintai rungtyniavę svečių žaidėjai iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 45:82.

Po rungtynių nugalėtojų treneris, Robertas Turskis, kalbėjo : " Pergalės tikėjomės, norėjome atsirevanšuoti už praeitą nesamoningą pralaimėjimą, aišku, patys kalti buvome, tačiau šiandien susikaupėme. Praktiškai pralaimėjome dvi laimėtas rungtynes, tačiau šiandien susikaupėme, nepaleidome varžovų iki pat rungtynių galo, paspaudėme ir rezultatas akivaizdus ".

"IT-Taškas.lt" : T.Buzas 18, M.Škimelis 10, R.Gasparavičius 7 (5 rez.perd.) taškai.

"Kautra & Currus ir Dariaus baldai" : M.Čipas 30, T.Vaitkūnas (13 rez.perd.), D.Daunoras (10 atk.kam.), M.Kenstanavičius (15 atk.kam.) – po 13 taškų.

"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" iškovojo antrą pergalę (2012 lapkričio 04 d., sekmadienis, 19:20 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" iškovojo dramatišką pergalę (2013 kovo 28 d., ketvirtadienis, 00:24 val.)Puiki "Kautros & Currus ir Dariaus baldų" pergalė (2013 vasario 27 d., trečiadienis, 22:40 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus baldai" be vargo įveikė "Viči" ekipą (2013 kovo 06 d., trečiadienis, 22:04 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" išardė bėgius "Lietuvos Geležinkeliams" (2013 vasario 13 d., trečiadienis, 22:35 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus baldai" be didesnio vargo įveikė "Viči" (2013 sausio 16 d., trečiadienis, 22:06 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" palaužė penkiese kovojusius "Lietuvos Geležinkelius" (2013 sausio 20 d., sekmadienis, 23:27 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus baldai" sezoną pradėjo lengva pergale prieš "Ekskomisarų biurą" (2012 spalio 31 d., trečiadienis, 22:36 val.)"Kautra&Cukrus ir Dariaus Baldai" po sunkios kovos palaužė "Vijora" ekipą (2012 lapkričio 21 d., trečiadienis, 22:20 val.)"Detas Hoptransa & BRGroup - D" iškovojo kelialapį į pusfinalį (2013 balandžio 09 d., antradienis, 00:16 val.)