DETAS HOPTRANSA & BRGroup - D vs DENTIST TEAM (63:47)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2013 kovo 25 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Detas Hoptransa & BRGroup - D ketvirtame kėlinyje palaužė Dentist Team pasipriešinimą ir laimėjo aštuntfinalį 2:0

2013 kovo 25 d., Pirmadienis, 23:39 val., peržiūros: 2491

2013-03-25 dieną, įmonių lygos aštuntfinalyje susitiko Detas Hoptransa & BRGroup – D (šeimininkai) ir Dentist Team (svečiai). Rungtynes, kurios tris kėlinius vyko taškas į tašką, tačiau ketvirtąjame jau šeimininkai parodė kaip reikia gintis, laimėjo Detas komanda rezultatu – 63:47 (19:15, 12:13, 17:13, 15:6).

Rungtynės prasidėjo dviem šeimininkų taškais, kai svečiai atsakė keturiais ir išsiveržė į priekį – 2:4. Dar po keturis taškus apsikeitė komandos ir skirtumas vis dar du taškai – 6:8. Atkarpą 6:3 laimėjo Detas ir išsiveržė į priekį – 12:11. Dar viena Deto sėkmingesnė atskarpa ir skirtumas šoktelėjo iki keturių taškų – 17:13. Po du taškus apsikeitė komandos ir po pirmo ketvirčio – 19:15.

Antrasis kėlinys prasidėjo aiejų komandų dvitaškiais – 21:17. Netaiklių baudos metimų serija, kurią turėjo Freolitus Doremus, tačiau dar du metimus pridėjo šeimininkai ir skirtumas išaugo iki aštuonių – 25:17. Penkis taškus surinko Dantistai ir skirtumas aptirpo iki trijų – 25:22. Keturis taškus sumetė Detas ir vėl padidino skirtumą iki septynių, tačiau tuomet jau Dentist Team pelnė šešis taškus e atsako ir skirtumas vos vienas taškas – 29:28. Kėlinį dvitaškiu užaigė Mindaugas Kvedaras ir po viejų kėlinių – 31:28.

Trečiasis kėlinys prasidėjo Deto atkarpa 8:2 ir skirtumas išaugo iki devynių – 39:30. Septynis taškus pelnė Dentist Team ir skirtumas vėl vos du taškai – 39:37. Po du taškus apsikeitė komandos, o tuomet šeimininkai pelnė septynis taškus e atsako ir skirtumas vėl devyni taškai – 48:39. Kėlinį dviem taškais užaigė Arūnas Žotkevičius ir po trijų kėlinių – 48:41.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo V.Stalerūno dvitaškiu, kai Detas laimėjo atkarpą 6:2 ir skirtumas išaugo iki devynių – 54:45. Du taškus pelnė Vaidas Stalerūnas, o per likusią kėlinio dalį taškus jau rinko tik šeimininkai ir galutinis rungtynių rezultatas – 63:47.

Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė – Ramunas Buinevičius (16, 21 naud. al., 5 rez. perd.), Povilas Žukaitis (11, 14 naud. al.), Tomas Zakarauskas (10, 13 naud. bal.) taškų.

Pralaimėjusių gretose geriausiai pasirodė – Vaidas Stalerūnas (13, 18 naud. bal.), Arūnas Žotkevičius (12, 10 naud. al.), Donatas Stašaitis (11, 14 naud. bal.) taškų.

"Detas Hoptransa & BRGroup - D" pergale pradėjo pusfinalį (2013 balandžio 16 d., antradienis, 00:10 val.)"Detas Hoptransa & BRGroup - D" iškovojo kelialapį į pusfinalį (2013 balandžio 09 d., antradienis, 00:16 val.)"Detas H & Freolitus - Doremus" palaužė "IT - Taškas.lt" pasipriešinimą (2012 gruodžio 04 d., antradienis, 00:21 val.)Detas Hoptransa & BRGroup - D lengvai susitvarkė su Best 4 You (2013 vasario 11 d., pirmadienis, 23:51 val.)"Detas Hoptransa & BRGroup - D" pasiekė nesunkią pergalę (2013 kovo 04 d., pirmadienis, 23:29 val.)"Detas Hoptransa & BRGroup - D" aštunfinalį pradėjo pergalingai (2013 kovo 18 d., pirmadienis, 23:42 val.)"Detas Hoptransa & BRGroup - D" išlygino seriją iki dviejų pergalių (2013 balandžio 05 d., penktadienis, 21:46 val.)"Detas H & Freolitus - Doremus" nesulaukė pasipriešinimo iš "Autotojos & Ekodoros" (2012 lapkričio 13 d., antradienis, 00:32 val.)"Detas H & Freolitus - Doremus" tampė "likimą už ūsų", bet palaužė "Rapalą" (2012 gruodžio 14 d., penktadienis, 00:09 val.)"Detas Hoptransa & BRGroup - D" lemiamose pusfinalio serijos rungtynėse užtikrintai patiesė "Ryterną" (2013 balandžio 29 d., pirmadienis, 23:18 val.)