OMEGA vs GB UNITED (51:58)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 sausio 23 d., Penktadienis, 19:00 val. @ Sargėnų vidurinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas LT-47416

Po atkaklios kovos "GB United" visgi palaužė "Omega" pasipriešinimą

Krepšį atakuoja V.Kasperaitis
2009 sausio 23 d., Penktadienis, 21:49 val., peržiūros: 4160

Šiandien (Sausio 23d.) Sargėnų vidurinėje mokykloje įvyko dar vienerios "Įmonių" lygos rungtynės, kuriose savo jėgas išbandė "Omega"(šeimininkai) ir "GB United"(svečiai)ekipos. Po visas rungtynes vykusios įtemptos kovos, "GB United" vis dėl to sugebėjo paskutiniojo ketvirčio pabaigoje neišleisti iniciatyvos iš savo rankų ir laimėjo šias rungtynes rezultatu 51:58.

Pirmasis kėlinys nuo pat pradžių žadėjo įdomią kovą,nes abi komandos stengėsi kovoti iš visų jėgų,tačiau nei viena taip ir nesugebėjo atitolti šiek tiek saugesniu atstumu nuo varžovų. Pasibaigus šiam kėliniui "Omega" pirmavo tik 1 tašku. 14:13.

Antrąjį ketvirtį šiek tiek geriau pradėjo šeimininkai ir pamažu perėmė žaidimo gijas į savo rankas, iki kėlinio pabaigos likus maždaug 2 minutėms jie turėjo 6 taškų persvarą (25:19), tačiau tuomet jau susigriebė "GB United" ekipa ir likusią kėlinio atkarpą laimėjo 11:0, tuo pačiu prieš ilgąją pertrauką susikraudami 5 taškų pranašumą. 25:30.

Trečiąjį kėlinį aktyviau pradėjo svečiai ir nuo pat pirmųjų minučių perėmė iniciatyvą. Pirmąją kėlinio atkarpą jie laimėjo 8:0. Tačiau tai nesutrikdė "Omega" ekipos ir jie likusią ketvirčio dalį laimėjo 9:5. Prieš paskutinįjį kėlinį jų deficitas siekė jau 9 taškus.

Paskutiniajame, kėlinyje šeimininkų ekipa vis labiau spaudė varžovus,tačiau daugiausia ką jiems pavyko padaryti, tai kėlinio viduryje sumažinti atsilikimą iki 4 taškų. "GB United" ekipa tvirtai laikė žaidimo gijas ir neketino paleisti pergalės iš rankų. Svečiai laimėjo pelnytą, tačiau sunkią pergalę. Galutinis rezultatas skelbė "GB United" iškovotą pergalę 7taškų skirtumu. 51:58.

"Omega" ekipos treneris pripažino,kad varžovai šiandien buvo stipresni ir laimėjo pelnytai, tačiau vylėsi,kad kitas rungtynes su jais laimės jie, nes šį sezoną,jau buvo pasiekę vieną pergalę, prieš "GB United" ekipą.

Nugalėtojų komandos strategas, aišku džiagėsi pergale, gyrė komandos žaidėjus, nes tai jau antroji ekipos pergalė iš eilės,kai tuo tarpu, po pirmojo rato, komanda teturėjo vieną pergalę. Treneris pagyrė ir atkakliai kovojusius varžovus, tačiau, sutiko,kad šiandien "GB United" laimėjo pelnytai.

Šeimininkų ekipos gretose išsiskyrė A.Žakelis, pelnęs 17 taškų ir atkovojęs 13 kamuolių.12 taškų ir 7 atkovotus kamuolius pridėjo L.Pankevičius.

Nugalėtojų komandoje nesulaikomas buvo V.Kasperaitis, surinkęs 25 taškus, atkovojęs 6 kamuolius, atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus ir išprovokavęs net 7 varžovų pražangas. Puikiai sužaidė ir T.Lincevičius, pelnęs 8 taškus atkovojęs 10 ir perėmęs 5 kamuolius.

Po atkaklios kovos pergalę šventė "Sanistal" krepšininkai (2008 lapkričio 07 d., penktadienis, 19:12 val.)Po atkaklios kovos pergalę šventė „Omega“ (2008 lapkričio 14 d., penktadienis, 23:28 val.)"GB United" neatsilaikė prieš "Puskarininkių mokyklą" (2008 spalio 27 d., pirmadienis, 21:01 val.)"Kamesta" dvikovos pabaigoje galutinai palaužė "Omegą" (2008 lapkričio 23 d., sekmadienis, 14:32 val.)Nerezultatyviose rungtynėse "Omegai" pavyko išsaugoti pranašumą (2009 balandžio 03 d., penktadienis, 21:44 val.)"Omega" tik paskutiniame ketvirtyje palaužė "Kautros" ekipą (2009 sausio 09 d., penktadienis, 22:17 val.)"GB united" įrodė savo pranašumą prieš "Kautra" (2009 vasario 02 d., pirmadienis, 22:05 val.)Po įtemptos kovos "Inreal NT & Invalda" įveikė "GB United" (2008 gruodžio 22 d., pirmadienis, 22:44 val.)"Water Ser & Veeseadmed" sėkmingai peržengė ketvirtfinalio barjerą (2009 balandžio 06 d., pirmadienis, 23:01 val.)"GB United" iškovojo sunkią pergalę (2009 sausio 18 d., sekmadienis, 23:53 val.)