Kautech vs 7bet x Reunion (87:77)I lyga » Atkrintamosios rungtynės, Didysis finalas
2023 gegužės 12 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Kautech ‒ I lygos nugalėtojai

2023 gegužės 13 d., Šeštadienis, 11:42 val., peržiūros: 350

Gegužės 12-osios vakarą, Kauno Žalgirio krepšinio akademijos sporto salėje vyko I lygos finalai. Didžiajame finale susikovė Kautech ir 7bet x Reunion ekipos.

Nuo pat rungtynių pradžios labai užsivedusios ekipos nenorėjo paleisti varžovų, todėl pirmaujanti komanda keitėsi net 7 kartus. Ir tik paskutinę sekundę paleistas sudėtingas J. Vazalio tolimas šūvis atitolino Reunion ekipą trimis taškais. Po pirmojo kėlinio 22-19. Padarę išvadas po pirmojo ketvirčio, Kautech ekipa uraganiškai nušlavė varžovus antrajame kėlinyje. 30:15 kėlinį laimėję Kautech krepšininkai tiesiog mėgavosi žaidimu. Labiausiai prie šio siautulio prisidėjo Ignas Dirda. 13 taškų į Reunion krepšį "įkratęs" gynėjas kėlė atsarginių suolelį iš savo vietų. Po dviejų kėlinių Kautech pirmauja 49:37.

Po ilgosios pertraukos Kautech siautimas nesibaigė. Nors iš pradžių Reunion buvo sumažinusi atsilikimą, tačiau komandinis žaidimas ir keli taiklūs tritaškiai Kautech pranašumą buvo padidinę net iki 19 taškų. Visgi, stiprų charakterį turinti Reunion lemiamame ketvirtyje kilo į kovą. Suaktyvinta gynyba ir taiklūs tritaškiai leido sumažinti atsilikimą iki 5 taškų ir jau atrodė, jog finalas tik karštės. Vis dėlto, labai svarbiu momentu pasireiškė finalo MVP tapęs A.Žilinskas bei gynėjas M.Gailiūnas. Jų tritaškiai gražino 10-ies taškų persvarą ir nebeleido varžovams net pagalvoti apie aukso medalius. Kautech nugalėjo rezultatu 87:77 (19:22, 30:15, 16:17, 22:23).

Pijus Mykolaitis

„Kautech“ I lygos pusfinalį pradėjo pergale prieš „GZP“ (2023 balandžio 17 d., pirmadienis, 22:14 val.)„Kautech“ iškovojo dar vieną pergalę (2023 vasario 12 d., sekmadienis, 20:07 val.)„Kautech“ iškovojo užtikrintą pergalę (2022 lapkričio 14 d., pirmadienis, 19:46 val.)Nesunki „Kautech“ pergalė prieš „LSU“ (2023 kovo 30 d., ketvirtadienis, 21:46 val.)„Kautech“ privertė „Kauno švara“ ekipą patirti pirmą pralaimėjimą (2023 sausio 29 d., sekmadienis, 21:46 val.)„Kautech“ nepasigailėjo „R2P Sport“ (2023 kovo 19 d., sekmadienis, 21:06 val.)I lygoje: užtikrinta 7bet x Reunion pergalė prieš Kauno švara (2023 kovo 21 d., antradienis, 21:51 val.)„Kautech“ pervažiavo „LSU“ ekipą (2023 vasario 13 d., pirmadienis, 18:36 val.)„Kautech“ gana lengvai įveikė „7bet x Reunion“ ekipą (2023 kovo 26 d., sekmadienis, 20:14 val.)„Kautech“ antrose pusfinalio rungtynėse įveikė „GZP“ ir pateko į finalą (2023 gegužės 02 d., antradienis, 22:57 val.)