GZP vs Gemavila (98:57)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 15 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

GZP nesunkiai susidorojo su Gemavila komanda

2020 sausio 15 d., Trečiadienis, 22:41 val., peržiūros: 584

KKL C lygos rungtynėse, trečiadienio vakarą susitiko aikštės šeimininkai Gemavila bei svečiai – GZP. D pogrupyje antrą vietą užimanti svečių komanda rungtynes pradėjo su trenksmu. Puikiai puolime judėjęs kamuolys padėjo jiems jau pirmo ketvirčio metu susikrauti solidų, aštuonių taškų pranašumą. Antrąjame kėlinyje GZP puolimo mašina ir toliau neketino sustoti. Fantastiška svečių gynyba galutinai išmušė Gemavilos komandą iš vėžių bei įstūmė juos į duobę, kurioje jie ir buvo visų rungtynių metu. Pasibaigus antram kėliniui, GZP priekyje buvo jau 19-os taškų skirtumu.

Trečiąjame ketvirtyje rungtynių scenarijus visiškai nesikeitė. Užtikrintai tritaškius metę svečiai privertė savo varžovus šiame kėlinyje paprašyti net dviejų minutės pertraukėlių, vos per dvi žaidimo minutes. Šį kėlinį rezultatu 32:15 pralaimėję Gemavilos vyrai turėjo jau 36-ių taškų deficitą, tad paskutiniame kėlinyje kažkokių drąstiškų pokyčių šiose rungtynėse būtų buvę sunku tikėtis. GZP ketvirto kėlinuko metu nuo savo varžovų atitolo jau net per 40 taškų bei užbaigė šias rungtynes pergalingai.

Komandos „GZP“ trenerio Jomanto Eibuko komentaras: „Žaidžia Žalgiris. Žalgiris buvo mums įdomu. Gaila, kad reikėjo žaisti per Eurolygą. O mes šiandien susirinkom aštuoniese, pasiemėm tašką ir tiek. Varžovai yra tikrai nebloga komanda.“

GZP atlaikė Hikvision vaizdo apsauga komandos pasipriešinimą (2020 vasario 19 d., trečiadienis, 20:21 val.)„GZP ‒ 2“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „0Septyni“ krepšininkais (2019 lapkričio 24 d., sekmadienis, 22:21 val.)„GZP“ nesunkiai įveikė „T.A.D“ (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 22:43 val.)C lygos pirmenybėse: „0Septyni“ nesulaikė užsivedusių „Gemavila“ krepšininkų (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 23:33 val.)BC „Game On“ po atkaklios kovos palaužė „Gemavila“ krepšininkus (2020 birželio 23 d., antradienis, 20:24 val.)„GZP“ be didelio vargo nugalėjo negausiai susirinkusius „0Septyni“ krepšininkus (2020 kovo 03 d., antradienis, 00:05 val.)III-ąją vietą C lygoje iškovojo „Neveronys ‒ KKA“ komanda (2020 liepos 10 d., penktadienis, 21:15 val.)„Alaina“ tik po sunkios kovos nusileido „GZP“ (2020 kovo 09 d., pirmadienis, 20:38 val.)Arkus po sunkios kovos palaužė GZP (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 21:58 val.)Gemavila be problemų įveikė Alaina vyrukus (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 20:34 val.)