GZP vs 0Septyni (90:79)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 24 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„GZP ‒ 2“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „0Septyni“ krepšininkais

2019 lapkričio 24 d., Sekmadienis, 22:21 val., peržiūros: 1056

Lapkričio 24 dieną, 20:45 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „GZP ‒ 2“ (šeimininkai) ir „0Septyni“ (svečiai). Abi komandos susirinko labai negausiai, o po lygios pirmosios rungtynių dalies „GZP ‒ 2“ krepšininkai sugebėjo padidinti savo tempą, perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas ir laimėjo susitikimą rezultatu 90:79 (29:25, 18:20, 28:18, 15:16).

Jau rungtynių pradžioje tapo aišku, kad komandos nepersistegs gynyboje, nes prabangos rinktis pražangas ekipos neturėjo. Žaidėjai jau nuo pirmųjų minučių žaidė atvirą, puolimu paremtą žaidimą. Nors „GZP ‒ 2“ antrojo kėlinuko metu pabandė perimti iniciatyvą ir nutolo per maždaug dešimties taškų atstumą, tačiau varžovai labai greitai padarė išvadas ir sugrįžo į rungtynes. Ilgoji pertrauka prasidėjo „GZP ‒ 2“ esant priekyje rezultatu 47:45.

Antroje rungtynių dalyje „GZP ‒ 2“ nors ir neturėjo nei vieno keitimo, tačiau sugebėjo padinti savo tempą, o labai rezultatyviai žaidusio J. Pilecko vedami ėmė tolti, o jų pranašumas netrukus tapo labai solidus. Rungtynių pabaigoje svečiai dar bandė atsitiesti pataikydami tolimus metimus, bet viskas ką jiems pavyko padaryti tai sušvelninti skirtumą. Rungtynės baigėsi rezultatu 90:79.

„GZP“ be didelio vargo nugalėjo negausiai susirinkusius „0Septyni“ krepšininkus (2020 kovo 03 d., antradienis, 00:05 val.)„0Septyni“ antroje rungtynių dalyje įrodė savo pranašumą prieš KK „Žaibas“ komandą (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 22:46 val.)„GZP ‒ 2“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 spalio 15 d., antradienis, 22:20 val.)„Gemavila“ išvargo pergalę prieš „0Septyni“ penketuką (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 09:06 val.)„GZP“ nesunkiai įveikė „T.A.D“ (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 22:43 val.)KK „Žaibas“ po pertraukos nesunkiai įveikė „Oseptyni“ (2020 vasario 06 d., ketvirtadienis, 22:12 val.)„Alfa transportas – United 2“ įtikinamai įveikė „0Septyni“ ekipą (2020 kovo 12 d., ketvirtadienis, 21:49 val.)„GZP“ be didesnio vargo įveikė KK „Žaibas“ (2020 kovo 06 d., penktadienis, 22:32 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Hikvision vaizdo apsauga“ įveikė „0Septyni“ (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 21:39 val.)„Arkus“ pasiekė pirmąją pergalę prieš „0Septyni“ ekipą (2019 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 21:40 val.)