Alaina vs Gemavila (57:72)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 11 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

Gemavila be problemų įveikė Alaina vyrukus

2019 lapkričio 11 d., Pirmadienis, 20:34 val., peržiūros: 732

KKL C lygos D pogrupio varžybose susitiko aikštės šeimininkai Alaina bei svečiai Gemavila. Rungtynes užtikrinčiau pradėjo Gemavilos vyrukai anksti pasiuntę savo varžovus į nokdauną bei privertę juos prašyti greitos minutės pertraukėlės. Net ir po pasitarimo šeimininkams nepavyko pagerinti savo žaidimo, skirtumas tarp komandų ir toliau augo, tad ilgai netrukus Alaina paprašė dar vienos ir jau paskutinės minutės pertraukėlės šioje rungtynių pusėje. Emocinę persvarą įgavę svečiai po pirmojo ketvirčio turėjo jau 12-os taškų pranašumą. Antrąjame kėlinyje rungtynių scenarijus nesikeitė. Gemavila ir toliau dominavo abiejose aikštės pusėse bei provokavo skubotus varžovų metimus. Protingas bei užtikrintas žaidimo stilius svečiams padėjo šiek tiek padidinti ir taip didelį pranašumą bei į ilgąją pertrauką išeiti aukštai iškėlus galvas.
Antroje rungtynių pusėje skirtumas tarp komandų išaugo iki dvidešimties taškų, tad emocijos šiek tiek atslūgo, o Gemavilos vyrukams pergalė buvo ranka pasiekiama. Trečiąjame kėlinyje komandos žaidė taškas į tašką, tad didelių pokyčių pagrindiniame rungtynių rezultate neįvyko – priešingai nei paskutinių dešimties minučių metu. Lemiamame kėlinyje rungtynių tempas ir vėl įgavo tinkamą pagreitį. Alaina vyrukams pirmą kartą šios dienos rungtynėse pavyko spurtuoti bei sumažinti deficitą per pusę. Tačiau, kad ir kaip bebūtų, laikas buvo Gemavila komandos sąjungininkas, tad puikiai pozicines atakas organizavę svečiai sugebėjo išlaikyti pranašumą, kurį jie turėjo visų rungtynių metu bei iškovoti pelnytą pergalę.

KK „Žaibas“ užtikrintai įveikė „Alaina“ krepšininkus (2020 sausio 06 d., pirmadienis, 22:13 val.)„Arkus“ nesunkiai įveikė „Alaina“ (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 17:25 val.)„T.A.D.“ įtikinamai įveikė „Alaina“ (2019 lapkričio 24 d., sekmadienis, 19:53 val.)„0Septyni“ nesunkiai įveikė „Alainos“ ekipą (2019 spalio 24 d., ketvirtadienis, 21:55 val.)„Gemavila“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 sausio 28 d., antradienis, 22:21 val.)„Gemavila“ išvargo pergalę prieš „0Septyni“ penketuką (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 09:06 val.)Po atkaklios kovos „Gemavila“ įveikė Birštono SC ‒ „Olimpo“ ekipą (2020 birželio 10 d., trečiadienis, 21:34 val.)„Gemavila“ neatrado priešnuodžių prieš „Arkus“ zoninę gynybą ir patyrė skaudžią nesėkmę (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 17:29 val.)Pirmoje pusėje turėję vargo „Alta transportas – United 2“​ įveikė „Alainos“ ekipą (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 21:47 val.)„0Septyni“ įtikinamai nugalėjo „Alaina“ (2020 vasario 17 d., pirmadienis, 21:52 val.)