Kauno TPMC ‒ 2 vs Batniava (80:82)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 14 d., Antradienis, 18:15 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (mažoji salė), V. Krėvės pr. 114, Kaunas, LT-50315

„Batniava“ po pratęsimo palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“

2020 sausio 14 d., Antradienis, 19:44 val., peržiūros: 902

Antradienį, sausio 14 d., KTPMC mažojoje salėje buvo sužaistos C lygos rungtynės tarp „Kauno TPMC ‒ 2“ (5-4) ir „Batniava“ (3-8) ekipų.

Rungtynių pradžioje „Batniava“ išsiveržė į priekį 5:11, bet tada „Kauno TPMC ‒ 2“ atsakė spurtu 10:0, taip pat sėkmingiau sužaidė kėlinio galą ir jam pasibaigus buvo priekyje 22:15.

Antrajame kėlinyje svečiai pradėjo labai dažnai klysti, o tuo pasinaudoję „Batniavos“ krepšininkai, nepaisant N. Petrausko dėjimo, sugebėjo pasibaigus antrajam kėliniui jau turėti minimalų pranašumą. Po dviejų kėlinių – 37:38.

Trečiajame kėlinuke vyko kova taškas į tašką, o T. Bubliausko ir M. Biručio metimai leido „Kauno TPMC ‒ 2“ būti priekyje 57:55.

Lemiamame kėlinuke šeimininkai kiek atitrūko – 71:64. Visgi, L. Žvinklio ir M. Gustainio metimai labai greitai lygino rezultatą 71:71. Per likusias dvi su puse minutes komandos apsikeitė po vieną taiklų metimą ir stojo žaisti pratęsimo.

Pratęsime M.Gustainis penkiais taškais iškart leido svečiams nutolti, bet „Kauno TPMC ‒ 2“ labai greitai išlygino rezultatą. Likus keturioms sekundėms M.Gustainis taikliu metimu leido „Batniavai“ išsiveržti į priekį, o atsakomoji „Kauno TPMC ‒ 2“ ataka buvo netiksli. Galutinis susitikimo rezultatas 80:82 (22:15, 15:23, 20:17, 16:18, 7:9).

M.Gustainis („Batniava“):

„turėjom kiaušus. Nors ir tik šešiese susirinkom, bet visi geri, tai gerai, kad kiaušus turėjom, nes priešininkai visi dideli ir stiprūs buvo.“

„UNO“ po sunkios kovos palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ ir žengė į ketvirtfinalį (2020 birželio 10 d., trečiadienis, 20:43 val.)„Kauno NTI ‒ PN“ nesunkiai įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 20:04 val.)„Batniava“ iškovojo pergalę prieš „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 21:21 val.)„Batniava“ turėjo pripažinti „Resmila.lt“ pranašumą (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 12:53 val.)„Gatvės vaikai ‒ Street Food“ rungtynių pabaigoje nusileido „Kauno TPMC ‒ 2“ (64:70) (2020 sausio 27 d., pirmadienis, 01:19 val.)„Kauno NTI-PN“ rungtynių pabaigoje palaužė „Batniavos“ penketuką (2019 gruodžio 17 d., antradienis, 19:01 val.)Antroje rungtynių pusėje „Ryterna Group“ įrodė pranašumą prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 21:57 val.)„Batniava“ įrodė savo pranašumą prieš „Resmila.lt“ ekipą (2019 lapkričio 04 d., pirmadienis, 22:17 val.)L. Žvinklis fantastišku tritaškiu išplėšė „Batniavai“ pratęsimą, tačiau galutine pergale džiaugėsi „Kauno NTI-PN“ (2020 sausio 20 d., pirmadienis, 20:10 val.)Atkaklioje kovoje „Resmila.lt“ nusileido „Kauno TPMC-2“ (2019 spalio 29 d., antradienis, 19:47 val.)