Batniava vs Resmila.lt (61:63)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 23 d., Sekmadienis, 11:30 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„Batniava“ turėjo pripažinti „Resmila.lt“ pranašumą

2020 vasario 23 d., Sekmadienis, 12:53 val., peržiūros: 859

Sekmadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Batniava“ ir „Resmila.lt“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Resmila.lt“ ir svečiai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 2:9). Po pertraukėlės „Batniava“ surengė spurtą 8:0, kur „Resmila.lt ,taip pat, atsakė pertraukėle. Per likusį laiką „Batniava“ toliau nestabdė apsukų ir išlaikė pranašumą savose rankose ( 16:15). Antrame kėlinyje svečiai toliau šaudė pro šalį, o šeimininkai didino pranašumą – 40:28.

Po ilgosios pertraukos „Resmila.lt“ po truputėlį įgavo pagreitį puolime ir skirtumas tirpo su kiekviena minute. Ketvirčio pabaigoje įvyko susistumdymas, kur „Resmila.lt“ puikiai pasinaudojo situacija ir susikrovė rekodrinį pranašumą ( 45:52). Lemiamame kėlinyje šeimininkai kilo į šturmą, tačiau „Resmila.lt“ puikiai atsilaikė prieš varžovus iki paskutinių sekundžių ir iškovojo pergalę po atkaklios ,rezultatu – 61:63 (16:15, 24:13, 5:24, 16:11)

Po laimėtų rungtynių „Resmila.lt“ ekipos treneris, R.Vaitasius, teigė:

„Labai sunkiai pradėjome rungtynes, paskui turėjome problemų, kaip sugrįžti. Trečią kėlinuką puikiai sužaidėme gynyboje, ko pasakoje ir puolimas atsigavo.“

„Resmila.lt“ turėjo pripažinti „Ryterna Group“ ekipos pranašumą (2020 sausio 28 d., antradienis, 22:08 val.)„Batniava“ įrodė savo pranašumą prieš „Resmila.lt“ ekipą (2019 lapkričio 04 d., pirmadienis, 22:17 val.)„Kauno Rami“ išvargo pergalę prieš „Resmila.lt“ ekipą (2019 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 21:51 val.)„Titranga ‒ Feniksas“ įveikė „Resmila.lt“ komandą (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 17:28 val.)„Batniava“ po pratęsimo palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2020 sausio 14 d., antradienis, 19:44 val.)„Kauno NTI-PN“ atsirevanšavo „Resmila.lt“ krepšininkams (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 19:43 val.)„Kauno Rami“ po įtemptos ir permainingos kovos pratęsime įveikė „Resmila.lt“ penketuką (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 22:27 val.)„Titranga ‒ Feniksas“ turėjo vargo su „Batniavos“ penketuku (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 13:38 val.)Pradžioje sunkiai įsivažiavę SK „Mattas“ įveikė „Resmila.lt“ ekipą (2020 birželio 04 d., ketvirtadienis, 20:04 val.)„Batniava“ iškovojo pergalę prieš „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 21:21 val.)