Gatvės vaikai ‒ Street Food vs Kauno TPMC ‒ 2 (64:70)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 26 d., Sekmadienis, 18:45 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

„Gatvės vaikai ‒ Street Food“ rungtynių pabaigoje nusileido „Kauno TPMC ‒ 2“ (64:70)

2020 sausio 27 d., Pirmadienis, 01:19 val., peržiūros: 740

2020 sausio 26 d., Sekmadienį, Kauno technologijos universiteto chemijos fakulteto sporto salėje, įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kur susitiko šeimininkai „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ ir svečiai „Kauno TPMC ‒ 2“.

Rungtynes prasidėjo abiejų komandų taikliais tritaškiais metimais, vėliau komandos kiek sustojo, tačiau persvarą po pirmojo kėlinio savo rankose turėjo šeimininkai (16:15).

Antrąjame kėlinyje komandoms krepšys buvo lyg užrištas, pasipylė daug klaidų ir netikslių metimų abejose aikštės pusėse, todėl rezultatas švieslentėje prieš ilgąją pertrauką rodė lygybę (29:29).

Trečiąjame kėlinyje ir toliau vyravo gan lėtas krepšinis su ilgomis atakomis, nors pirmąją kėlinio pusę ir geriau pradėjo „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (38:33), tačiau jau besibaigiant kėliniui rezultatas ir vėl tapo lygus (42:42).

Lemiamame ketvirtyje žaidimas pradėjo kiek greitėti, o tuo pasinaudoję „Kauno TPMC ‒ 2“ surengė kelis rezultatyvius išpuolius kas leido rezultatą padidinti iki 8 taškų likus kiek mažiau nei dviems minutėms iki rungtynių pabaigos. Šeimininkai dar bandė gelbėtis, pataikė du tolimus metimus, tačiau taiklūs svečių komandos žaidėjų baudų metimai nulėmė rezultatą ir pergalę šventė „Kauno TPMC ‒ 2“ komanda rezultatu 64:70 (16:15, 13:14, 13:13, 22:28).

„Gatvės vaikai ‒ Street Food“ komandos žaidėjas I.Urbonas:

Pritrūko patirties rungtynių pabaigoje kaip ir visą šį sezoną, atrodo jau galime laimėti, bet subyrame per paskutinę minutę ir atiduodame pergalę.

„Gatvės vaikai ‒ Street Food“ nepasipriešino „Batniavos“ komandai (2019 lapkričio 21 d., ketvirtadienis, 21:51 val.)„Kauno NTI ‒ PN“ nesunkiai įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 20:04 val.)„Batniava“ po pratęsimo palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2020 sausio 14 d., antradienis, 19:44 val.)„Gatvės vaikai ‒ Street Food“ įveikė „Titranga ‒ Feniksas“ ir iškovojo pirmą pergalę sezone (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 20:53 val.)Antroje rungtynių pusėje „Ryterna Group“ įrodė pranašumą prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 21:57 val.)„Kauno Rami“ nesunkiai įveikė „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ krepšininkus (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 22:21 val.)Atkaklioje kovoje „Resmila.lt“ nusileido „Kauno TPMC-2“ (2019 spalio 29 d., antradienis, 19:47 val.)„Resmila.lt“ rungtynių pabaigoje palaužė „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (62:58) (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 00:11 val.)„UNO“ po sunkios kovos palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ ir žengė į ketvirtfinalį (2020 birželio 10 d., trečiadienis, 20:43 val.)„Titranga ‒ Feniksas“ išsigelbėjo prieš „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (66:64) (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 18:37 val.)