Vilkai vs KSM '93 (62:100)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 25 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

C lygos pirmenybėse: Triuškinanti „KSM’93“ pergalė prieš „Vilkai“ krepšininkus.

2019 lapkričio 25 d., Pirmadienis, 22:27 val., peržiūros: 839

Pirmadienį, lapkričio 25 diena J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko C lygos A pogrupio rungtynės tarp šeimininkų: „Vilkai“ bei svečių- „KSM’93“. Visas rungtynes užtikrintai pirmavavę svečiai, šventė triuškinančią pergalę, rezultatu: 62:100 (9:27, 18:29, 15:24, 20:20).

Pirmas kėlinys prasidėjo „KSM’93“ komandos spurtu, M. Staniukaitčio visi taiklūs metimai iš žaidimo leido svečiams po pirmo kėlinio turėti dviženklį pranašumą (9:27). Antrajame kėlinyje, svečiai taip pat įrodinėjo savo pranašumą, pasinaudoję varžovų klaidomis, baudė greitomis atakomis, to pasekoje, rezultatas po 20 minučių vis augo į svečių pusę (27:56).

Trečiajame kėlinyje rungtynių tempas suletėjo, komandos pradėjo žaisti pozicinį žaidimą, geras svečių dalijimasis kamuolių davė vaisių- po 30 minučių „KSM’93“ pirmavo (42:80). Ketvirtajame kėlinyje gerą atkarpą sužaidęs R.Petraška dar bandė švelninti „Vilkai“ komandos situaciją, tačiau apipėgę šeimininkus „KSM’93“ toliau nepaleido tempo ir šventė pergalę, rezultatu: 62:100.

C lygos pirmenybėse: lengva „Neveronys-KKA“ pergalė prieš „Vilkai“ krepšininkus (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 22:49 val.)C lygos pirmenybėse: „Vilkai“ namuose įveikė „Baltic Transline“ krepšininkus (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 02:56 val.)„KSM’93“ teko pavargti dėl pergalės prieš „Baltic Transline“ ekipą (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 14:38 val.)Užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidęs „KSM ‘93“ pavogė pergalę iš „Lietuvos geležinkelio“ komandos (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 17:14 val.)„Grande“ iškovojo pergalę prieš „Vilkus“ (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 21:57 val.)Pirmą kėlinį be taškų likę Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ turėjo pripažinti „Vilkų“ pranašumą (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 21:54 val.)M. Staniukaičio ir J. Sinkevičiaus duetas atvedė „KSM '93“ ekipą į sunkią pergalę prieš „UNO“ (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 17:30 val.)„KSM ‘93“ užtikrintai įveikė „Vilkų“ ekipą (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 15:27 val.)„KSM’93“ neturėjo vargo su „Baltic Transline“ ekipa (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 20:27 val.)KKL C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių čempionais tapo „Alta transportas ‒ United 2“ komanda (2020 liepos 10 d., penktadienis, 22:53 val.)