Baltic Transline vs KSM '93 (45:91)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 27 d., Sekmadienis, 19:10 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„KSM’93“ neturėjo vargo su „Baltic Transline“ ekipa

2019 spalio 27 d., Sekmadienis, 20:27 val., peržiūros: 1006

Sekmadienį Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Baltic Transline“ ir svečių teisėmis atvykę „KSM’93“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Baltic Transline“, kur greitai atitrūko nuo varžovų ir „KSM’93“ buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę( 12:2). Po minutės pertraukėlės „KSM’93“ po truputėlį įgavo pagreitį ir per keletą minučių panaikino skirtumą, bet ir įgijo 6 taškų pranašumą ( 16:22). Antrame kėlinyje svečiai toliau nestabdė apsukų ir tolo nuo varžovų, o „Baltik Transline“ įkrito į duobę tiek puolime, tiek gynyboje ir prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė 16 taškų – 26:42.

Po ilgosios pertraukos „KSM’93“ toliau įrodinėjo, kad jie yra pranašesni už varžovus visa galvą, o Justinas Sinkevičius surengė tritaškių metimų šou ir prieš ketvirtą kėlinuką komandas skyrė 31 taškas ( 34:65), Lemiamamas ketvirtis buvo tik formalumas ir „KSM’93“ ,tiesiog, pervažiavo varžovus ir iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 45:91 (16:22, 10:20, 8:23, 11:26)

„KSM’93“ teko pavargti dėl pergalės prieš „Baltic Transline“ ekipą (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 14:38 val.)PO atkaklios kovos „UNO“ įveikė „Baltic Transline“ekipą (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 22:01 val.)„Neveronys ‒ KKA“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Baltic Transline“ ekipą (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 20:12 val.)„KSM ‘93“ užtikrintai įveikė „Vilkų“ ekipą (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 15:27 val.)„KSM'93“ nesunkiai įveikė „Grande“ (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 13:34 val.)„Neveronys ‒ KKA“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Baltic Transline“ krepšininkus (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 21:29 val.)„KSM '93“ peržengė BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ekipos barjerą (2020 birželio 25 d., ketvirtadienis, 20:34 val.)„Baltic Transline“ pasiimė nesunkią pergalę (2020 kovo 06 d., penktadienis, 20:29 val.)C lygos pirmenybėse: „Vilkai“ namuose įveikė „Baltic Transline“ krepšininkus (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 02:56 val.)Kauno Švara nesunkiai susitvarkė su Baltic Transline (2019 gruodžio 10 d., antradienis, 21:38 val.)