Vilkai vs Grande (75:92)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 11 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Grande“ iškovojo pergalę prieš „Vilkus“

2019 lapkričio 11 d., Pirmadienis, 21:57 val., peržiūros: 922

Pirmadienį J.Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Vilkai“ ir „Grande“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Vilkai“ , o „Grande“ gynyboje strig, tačiau svečiai sugebėjo ne tik, kad panaikinti skirtumą, bet ir įgijo minimalų pranašumą. Vis dėlto, „Vilkai“ sugebėjo susigrąžinti pranašumą ( 20:19). Antrame ketvirtyje E.Petrauskas toliau tempė „Grande“ ant pečių, kur įgijo rekordinį pranašumą ir išsaugojo iki ketvirčio pabaigos. Rezultatas po dviejų kėlinių – 34:39.

Po ilgosios pertraukos toliau tarp ekipų vyko atkakli kova, tačiau „Grande“ užtikrinčiau atrodė tiek puolime, tiek gynyboje ir įpusėjus kėlinukui atotrūkis pasiekė dviženklį pranašumą. „Vilkai“ niekaip neįveikė kietos varžovų gynybos ir prieš lemiamą svečiai turėjo 18 taškų pranašumą ( 47:65). Ketvirtame kėlinyje „Grande“ neišleido pergalės iš rankų, o „Vilkams“ nepavyko įkasti varžovams ir svečiai iškovojo pergalę, rezultatu – 75:92.

Martyno Dimšos vedami „Baltic Transline“ iškovojo pergalę prieš „Grande“ (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 20:56 val.)„Grande“ turėjo pavargti kovoje prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 22:13 val.)„Vilkai“ pasiekė svarbią pergalę prieš „Zuja – Asociacija „Aktyvistai“ (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 22:30 val.)Grande nesunkiai iškovojo pirmą sezono pergalę (2019 spalio 30 d., trečiadienis, 20:21 val.)C lygos pirmenybėse: lengva „Neveronys-KKA“ pergalė prieš „Vilkai“ krepšininkus (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Baltic Transline“ užtikrintai įveikė „Vilkų“ ekipą (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 20:44 val.)C lygos pirmenybėse: Triuškinanti „KSM’93“ pergalė prieš „Vilkai“ krepšininkus. (2019 lapkričio 25 d., pirmadienis, 22:27 val.)„KSM ‘93“ užtikrintai įveikė „Vilkų“ ekipą (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 15:27 val.)SK „Mattas“ penketukas tiesiog sutriuškino „Vilkai“ ekipą (2019 gruodžio 11 d., trečiadienis, 19:58 val.)Kauno Švara tik po sunkios kovos palaužė Vilkus (2020 sausio 14 d., antradienis, 21:38 val.)