KK „Žaibas“ vs 0Septyni (73:85)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 03 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„0Septyni“ antroje rungtynių dalyje įrodė savo pranašumą prieš KK „Žaibas“ komandą

2019 lapkričio 03 d., Sekmadienis, 22:46 val., peržiūros: 1151

Sekmadienio vakarą Kauno kolegijos mažojoje salėje vyko C lygos D pogrupio rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę KK „Žaibas“ su svečiais – „0Septyni“. Komandos pirmoje rungtynių pusėje žaidė apylygiai. Nei vienai komandai nepavyko susikrauti ryškesnės persvaros. Tačiau po pertraukos kiek geriau atrodę svečiai iškovojo pergalę.

Pirmajame ketvirtyje komandos žengė koja kojon. Abi jos keitėsi taikliais metimais. Šeimininkai taškus rinko tolimais metimais. Net 6 tolimus šūvius pataikė KK „Žaibas“ iš kurių 3 įsūdė M.Ugianskis. Vis dėl to „0Septyni“ komanda neatsiliko nuo oponentų, jie rado kitų kelių link varžovų krepšio. Po pirmųjų 10 minučių rezultatas lygus – 22:22.

Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje pernelyg nesiskyrė. Komandos ir toliau geriau atakavo nei gynėsi. Pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus. Antroje ketvirčio pusėje svečiams po D. Petraičio tritaškio buvo pavykę įgyti 4 taškų pranašumą, tačiau sausos beveik 3 žaidimo minutės ketvirčio pabaigoje neleido pirmauti „0Septyni“ komandai. Prieš pertrauką – 40:40.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo svečių spurtu 11:2. Tai leido „0Septyni“ komandai pabėgti 9 taškais. Šeimininkai pradėjo strigti puolime, o tuo pasinaudoję varžovai likus žaisti kiek mažiau nei 2 ketvirčio minutes susikrovė rekordinį 15 taškų pranašumą – 47:62. KK „Žaibas“ komanda dar spėjo kiek aptirpdyti atsilikimą prieš lemiamą ketvirtį – 52:63.

Paskutinysis ketvirtis prasidėjo 5 be atsako šeimininkų taškais. Tačiau „0Septyni“ komanda nepasimetė ir greit susigrąžino dviženklį pranašumą. Įpusėjus ketvirčiui po svečių komandos žaidėjo G. Jaščericino taiklaus tolimo šūvio komandas skyrė 15 taškų – 59:74. Vis dėl to tai dar nebuvo pabaiga. Šeimininkams dar buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki 8 taškų, tačiau labiau priartėti KK „Žaibas“ komandai nebepavyko. Galutinis rungtynių rezultatas – 73:85.

„Hikvision vaizdo apsauga” antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą (2020 vasario 21 d., penktadienis, 20:13 val.)„GZP ‒ 2“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „0Septyni“ krepšininkais (2019 lapkričio 24 d., sekmadienis, 22:21 val.)„0Septyni“ nesunkiai įveikė „Alainos“ ekipą (2019 spalio 24 d., ketvirtadienis, 21:55 val.)„Arkus“ turėjo vargo su KK „Žaibas“ komanda (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 21:58 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER sulaukė gana rimto išbandymo iš KK „Žaibas“ komandos (2020 birželio 12 d., penktadienis, 16:30 val.)„GZP“ be didesnio vargo įveikė KK „Žaibas“ (2020 kovo 06 d., penktadienis, 22:32 val.)„0Septyni“ įtikinamai nugalėjo „Alaina“ (2020 vasario 17 d., pirmadienis, 21:52 val.)Banguotame mače „T.A.D“ iškovojo pergalę prieš KK „Žaibas“ (2019 spalio 20 d., sekmadienis, 23:01 val.)Įtemtose rungtynėse: KK „Žaibas“ nugalėjo T.A.D (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 20:57 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ vos išnešė sveiką kailį rungtynėse prieš KK „Žaibą“ (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 21:48 val.)