KK „Žaibas“ vs Hikvision vaizdo apsauga (62:69)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 15 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Hikvision vaizdo apsauga“ vos išnešė sveiką kailį rungtynėse prieš KK „Žaibą“

2019 gruodžio 15 d., Sekmadienis, 21:48 val., peržiūros: 1130

Sekmadienį, gruodžio 15 d., Kauno kolegijos mažojoje salėje buvo sužaistos C lygos rungtynės tarp KK „Žaibas“ (1-6) ir „Hikvision vaizdo apsauga“ (3-3) ekipų.

Rungtynes abi ekipos pradėjo dideliu klaidų bei netikslių metimų kiekiu, tačiau greičiau iš jų išlipo „Hikvision vaizdo apsauga“ krepšininkai, kurie varžovams neleido pelnyti taškų paskutines kėlinio keturias minutes, o tuo pasinaudoję nutolo 8:18.

Antrajame kėlinyje keliais rezultatyviais prasiveržimais KK „Žaibas“ pabandė priartėti, bet O.Stropus penkiais taškais paeiliui vėl lėido „Hikvision vaizdo apsauga“ ekipai nutolti ir po dviejų kėlinių pirmauti 24:33.

Trečiame kėlinuke šeimininkai pabandė priartėti ir po kelių J. Fiodorovičiaus rezultatyvių prasiveržimų tai padarė – 35:41. Tada KK „Žaibas“ iš eilės įleido tris tritaškius ir persvėrė rungtynių svarstykles – 44:41, o kėlinio pabaigoje K. Domkui pataikius dar du tritaškius KK „Žaibas“ po trijų kėlinių pirmavo 52:46.

Lemiamame kėlinuke po L. Armono metimo rezultatas tapo lygus 54:54. Tada iškart tritaškį smeigė D.Kučinskas, bet rungtynių pabaigoje „Hikvision vaizdo apsauga“ ekipą į priekį patraukė tas pats L.Armonas ir svečiai iškovojo sunkią pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 62:69 (8:18, 16:15, 28:13, 10:23).

O.Stropus („Hikvision vaizdo apsauga“):

„Sužaidėm vėl blogas varžybas, antrą savaitę iš eilės, o laimėjom, nes padėjo didesnis meistriškumas. Reikia dar patobulėti.“

„Hikvision vaizdo apsauga“ iškovojo įtikinamą pergalę prieš „Alainą“ (2019 spalio 28 d., pirmadienis, 20:32 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 sausio 23 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ penketukas įveikė „T.A.D.“ ekipą (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 19:50 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ greitas puolimas ir L. Armono benefisas nepaliko vilčių „Gemavilai“ (2020 vasario 06 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)„Hikvision vaizdo apsauga” antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą (2020 vasario 21 d., penktadienis, 20:13 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ visiškai uždusino „Arkus“ savo gynybiniuose gniaužtuose (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 17:20 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Hikvision vaizdo apsauga“ įveikė „0Septyni“ (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 21:39 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ atkaklioje kovoje nusileido „Arkus“ (64:74) (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 23:51 val.)„Arkus“ įveikė KK „Žaibą“ (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 17:33 val.)GZP atlaikė Hikvision vaizdo apsauga komandos pasipriešinimą (2020 vasario 19 d., trečiadienis, 20:21 val.)