SK „Mattas“ vs Baltic Transline (105:75)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 21 d., Penktadienis, 19:10 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Rungtynėse debiutavęs ir pasižymėjęs 10-metis padėjo SK „Mattas“ nugalėti „Baltic Transline“ (105:75)

2020 vasario 22 d., Šeštadienis, 09:45 val., peržiūros: 857

2020 vasario 21 d., Penktadienį, Kauno kolegijos sporto salėje, įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kur susitiko šeimininkai SK „Mattas“ ir svečiai „Baltic Transline“.

Nuo pat rungtynių pradžios šeimininkai demonstravo greitą žaidimą, nors ir buvo susirinkę praktiškai tik penkiese į varžybas, SK „Mattas“ krepšininkai rėmesi greitu puolimu ir taip pelnė daug lengvų taškų ir įgijo greitai dviženklį pranašumą (25:10).

Antrąjame kėlinyje svečiai „Baltic Transline“ niekaip nesustabdė K. Dimitrijevo, kuris poros minučių tarpe įmetė tris tritaškius, taip pat pridėjo pora taiklių dvitaškių ir rezultatas tapo jau triuškinantis svečių naudai (61:29).

Jau trečiojo kėlinio viduryje, SK „Mattas“ krepšininkai nusprendė į aikštę leisti dešimtmetį M. Dervinską. Nors jaunuolis stovėjo tik puolime, tačiau jo komandos draugai jam sukūrė progų greitai pelnyti taškų ir taip jis pasižymėjo dviejuose atakose iš eilės sukeldamas nepasitenkinimą iš svečių komandos atstovų.

Ketvirtąjame kėlinyje vaizdas aikštelėje per daug nesikeitė ir nesunkią pergalę iškovojo SK „Mattas“ krepšininkai rezultatu 105:75 (25:10, 36:19, 22:22, 22:24).

SK „Mattas“ komandos krepšininkas A.Dervinskas:

Smagu, kad pavyko debiutuoti mūsų mažąjam komandos „Talismanui“, varžovai pasimetė, kas yra suprantama, bet mes nelabai tūrėjome ką daryti, o ir šiaip šiandien buvom nusiteikę gyntis, o kai gerai pavyksta gynyba, puolimas lengviau eina.

Puikiai sužaistas ketvirtas kėlinys nulėmė „UNO“ pergalę prieš „Baltic Transline“ (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 20:28 val.)SK „Mattas“ lengvai pasivaiksčiojo prieš „Grande“ (105:45) (2019 spalio 29 d., antradienis, 09:48 val.)PO atkaklios kovos „UNO“ įveikė „Baltic Transline“ekipą (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 22:01 val.)C lygos pirmenybėse: „Vilkai“ namuose įveikė „Baltic Transline“ krepšininkus (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 02:56 val.)Tritaškiais varžovus užmėtę SK „Mattas“ krepšininkai nepaliko vilčių „Vilkams“ (2020 sausio 20 d., pirmadienis, 21:47 val.)„Neveronys ‒ KKA“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Baltic Transline“ krepšininkus (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 21:29 val.)Pradžioje sunkiai įsivažiavę SK „Mattas“ įveikė „Resmila.lt“ ekipą (2020 birželio 04 d., ketvirtadienis, 20:04 val.)M. Jakštas sumetė 43 taškus ir atvedė SK „Mattas“ ekipą į pergalę prieš Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ krepšininkus (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 21:32 val.)„KSM’93“ neturėjo vargo su „Baltic Transline“ ekipa (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 20:27 val.)„KSM’93“ teko pavargti dėl pergalės prieš „Baltic Transline“ ekipą (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 14:38 val.)