UNO vs Baltic Transline (75:64)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 27 d., Trečiadienis, 20:40 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

PO atkaklios kovos „UNO“ įveikė „Baltic Transline“ekipą

2019 lapkričio 27 d., Trečiadienis, 22:01 val., peržiūros: 864

Trečiadienį J.Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „UNO“ ir „Baltic Transline“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „UNO“ ekipa, kuri greitai pabėgo nuo varžovų, tačiau „Baltic Transline“ surengė dviejų minučių spurtą ir išlygino rezultatą ( 14:14). Po minutės pertraukėlės toliau tarp ekipų vyko atkakli kova ir ne vienai nepavyko įrodyti savo pranašumo ( 23:23). Antrame kėlinyje „UNO“ sugebėjo pasiekti 9 taškų rekordinį pranašumą, tačiau A.Keršio tritaškiai metimais sumažino skirtumą iki 3 taškų – 43:40.

Po ilgosios pertraukos aikštelės šeimininkų puolimas sustojo, o po ilgos pertraukos „Baltic Transline“ persvėrė rezultatą į savas rankas, tačiau kėlinuko pabaigoje „UNO“ surengė greitų atakų atkarpą ( 55:50). Lemiamame kėlinyje „UNO“ neišleido iš rankų iniciatyvos, kur išlaikė pranašumą iki rungtynių pabaigos ir šventė pergalę, rezultatu – 75:64 (23:23, 20:17, 12:10, 20:14)

Tik po atkaklios kovos „UNO“ įveikė „Vilkų“ ekipą (2020 sausio 08 d., trečiadienis, 22:03 val.)Po atkaklios kovos „Ryterna Group“ įveikė „UNO“ ekipą (2020 birželio 29 d., pirmadienis, 22:14 val.)Po atkaklios kovos „Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „UNO“ ekipą (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 21:58 val.)C lygos pirmenybėse: „Vilkai“ namuose įveikė „Baltic Transline“ krepšininkus (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 02:56 val.)„KSM’93“ neturėjo vargo su „Baltic Transline“ ekipa (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 20:27 val.)Puikiai sužaistas ketvirtas kėlinys nulėmė „UNO“ pergalę prieš „Baltic Transline“ (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 20:28 val.)„KSM’93“ teko pavargti dėl pergalės prieš „Baltic Transline“ ekipą (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 14:38 val.)Rungtynių pabaigoje „UNO“ palaužė „Grande“ ekipą (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 22:23 val.)„Neveronys ‒ KKA“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Baltic Transline“ ekipą (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 20:12 val.)„UNO“ po nelengvos kovos įveikė „Grande“ pasipriešinimą (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 22:09 val.)