Hikvision vaizdo apsauga vs KK „Žaibas“ (81:67)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 21 d., Penktadienis, 19:00 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Hikvision vaizdo apsauga” antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą

2020 vasario 21 d., Penktadienis, 20:13 val., peržiūros: 1063

Penktadienį, Vasario 21 dieną, Krepšinio mokyklos “Žalgirio“ salėje įvyko „C” lygos rungtynės tarp D pogrupio komandų – vietos „Hikvision vaizdo apsauga” bei svečių KK „Žaibas“.

Pirmajame ketvirtyje abi komandos žaidė nerezultatyviai, ypač šeimininkai, nes ketvirčio viduryje rezultatas buvo (6:10). Vėliau komandos šiek tiek pradėjo pataikyti ir rezultatas po pirmojo ketvirčio buvo – 15:18. Antrasis ketvirtis prasidėjo svečių trimis tritaškiais ir jau turėjo 8 taškų pranašumą – 19:27. Sužaidus penkias minutės šeimininkai pradėjo labiau spausti varžovus, kurie pradėjo daryti klaidas – 33:35. Antrąjį ketvirtį tiksliau užbaigę svečiai susigrąžino turėtą minimalų pranašumą ir laimėjo antrą ketvirtį rezultatu – 37:41.

Trečias ketvirtis prasidėjo šeimininkų taškais, kurie pagaliau ne tik išlygino rezultatą, bet ir turėjo vieno taško pranašumą – 42:41. Sužaidus keturias minutes komandos apsikeitė taikliomis atakomis, tačiau šeimininkams pavyko sužaisti tikslią atkarpą (7:0) – 53:46. Likus žaisti minutei „Hikvision vaizdo apsauga” ekipai pavyko išsaugoti 9 taškų pranašumą – 61:52. Ketvirtą ketvirtį komandos pradėjo apsikeisdamos po kelias rezultatyvias atakas. Prabėgus pirmoms 4 ketvirčio minutėms „Hikvision vaizdo apsauga” vis labiau didino pranašumą – 74:55. Per likusį laiką svečiai dar bandė lyginti rezultatą, bet puikiai atsilaikę prieš varžovų spaudimą šeimininkai neleido daugiau priartėti ir šventė pergalę rezultatu - 81:67.

„0Septyni“ antroje rungtynių dalyje įrodė savo pranašumą prieš KK „Žaibas“ komandą (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 22:46 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ iššvaistė pranašumą, bet pergalę išsaugojo (2020 sausio 07 d., antradienis, 22:37 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 sausio 23 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ vos išnešė sveiką kailį rungtynėse prieš KK „Žaibą“ (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 21:48 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ penketukas įveikė „T.A.D.“ ekipą (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 19:50 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ atkaklioje kovoje nusileido „Arkus“ (64:74) (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 23:51 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ iškovojo įtikinamą pergalę prieš „Alainą“ (2019 spalio 28 d., pirmadienis, 20:32 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ visiškai uždusino „Arkus“ savo gynybiniuose gniaužtuose (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 17:20 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ greitas puolimas ir L. Armono benefisas nepaliko vilčių „Gemavilai“ (2020 vasario 06 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)GZP atlaikė Hikvision vaizdo apsauga komandos pasipriešinimą (2020 vasario 19 d., trečiadienis, 20:21 val.)