T.A.D. vs Hikvision vaizdo apsauga (63:86)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 17 d., Sekmadienis, 18:45 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Hikvision vaizdo apsauga“ penketukas įveikė „T.A.D.“ ekipą

2019 lapkričio 17 d., Sekmadienis, 19:50 val., peržiūros: 1101

Sekmadienį J.Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „T.A.D“ ir svečių teisėmis atvykę „Hikvision vaizdo apsauga“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, tačiau „Hikvision vaizdo apsauga“ surengė keletą sėkmingų atkarpų ir atitrūko nuo varžovų ( 7:13). Po minutės pertaukėlės „T.A.D.“ sugebėjo atsitiesti ir lipo varžovams ant kulnų ( 18:21). Antrame ketvirtyje „Hikvision vaizdo apsauga“ įjungė aukštesnę pavarą ir įpusėjus kėlinukui turėjo dviženklį pranašumą ( 21:31). Per likusį laiką toliau „T.A.D.“ neatrado savojo žaidimo, o „Hikvision vaizdo apsauga“ susikrovė 16 taškų pranašumą – 29:45.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė ir toliau „Hikvision vaizdo apsauga“ išlaikė pranašumą savose rankose ( 49:70). Lemiamas kėlinukas buvo tik formalumas, kur „Hikvision vaizdo apsauga“ toliau įrodinėjo, kad jie yra verti pergalės ir svečiai iškovojo triuškinančią pergalę, rezulatu – 63:86.

„Hikvision vaizdo apsauga“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 sausio 23 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)„0Septyni“ įveikė „T.A.D.“ ekipą (2019 gruodžio 05 d., ketvirtadienis, 21:38 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ atkaklioje kovoje nusileido „Arkus“ (64:74) (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 23:51 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ iškovojo įtikinamą pergalę prieš „Alainą“ (2019 spalio 28 d., pirmadienis, 20:32 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Hikvision vaizdo apsauga“ įveikė „0Septyni“ (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 21:39 val.)„Arkus“ įveikė „T.A.D.“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 19:58 val.)„GZP“ nesunkiai įveikė „T.A.D“ (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 22:43 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ vos išnešė sveiką kailį rungtynėse prieš KK „Žaibą“ (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 21:48 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ visiškai uždusino „Arkus“ savo gynybiniuose gniaužtuose (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 17:20 val.)„Alfa transportas – United 2“ įtikinamai įveikė „T.A.D.“ ekipą (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 19:27 val.)