Hikvision vaizdo apsauga vs GZP (69:96)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 19 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

GZP atlaikė Hikvision vaizdo apsauga komandos pasipriešinimą

2020 vasario 19 d., Trečiadienis, 20:21 val., peržiūros: 1070

KKL C lygos rungtynėse, trečiadienio vakarą susitiko svečiai GZP bei aikštės šeimininkai – Hikvision vaizdo apsauga. Rungtynes abi ekipos pradėjo žaisdamos greitą krepšinį. Beveik visą pirmą kėlinį pirmavo tiek viena, tiek kita komandos iki kol likus kiek mažiau nei trims minutėms iki ketvirčio pabaigos rungtynių kontrolę į savo rankas pasiemė svečių krepšininkai. Antrųjų dešimties minučių metu dvikovos tempas nesikeitė. Komandos ir toliau didžiąją dalį savo taškų rinko būtent iš po greitų atakų, o tolimi metimai buvo dažnas reiškinys šiose rungtynėse. Aštresnę gynybą pademonstravę GZP komandos krepšininkai prieš ilgąją pertrauką įgijo dešimties taškų pranašumą bei antrą rungtynių pusę jie pradėjo kur kas aukščiau iškėlę galvas.

Trečiąjame kėlinyje įvyko šių rungtynių lūžis. GZP vyrai ir toliau dominavo abiejose aikštės pusėse, visiškai neleisdami savo varžovams kvėpuoti nei puolime, nei gynyboje. Šiame ketvirtyje, kaip ir visų rungtynių metu, svečių ekipa ir toliau itin taikliai atakavo iš tolimų distancijų. Pasibaigus trečiąjam kėliniui GZP priekyje buvo jau 21-o taško skirtumu, tad paskutinės dešimt rungtynių minučių tebuvo formalumas, kurį sutvarkę svečių krepšininkai iškovojo dar vieną pelnytą pergalę šiame sezone.

„Hikvision vaizdo apsauga“ iškovojo įtikinamą pergalę prieš „Alainą“ (2019 spalio 28 d., pirmadienis, 20:32 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 sausio 23 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)„Hikvision vaizdo apsauga” antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą (2020 vasario 21 d., penktadienis, 20:13 val.)Visas rungtynes vargę „GZP ‒ 2“ po pratęsimo įveikė „Hikvision vaizdo apsauga“ ekipą (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 23:20 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ vos išnešė sveiką kailį rungtynėse prieš KK „Žaibą“ (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 21:48 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Hikvision vaizdo apsauga“ įveikė „0Septyni“ (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 21:39 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ penketukas įveikė „T.A.D.“ ekipą (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 19:50 val.)Trečio kėlinio pradžios spurtas 15:0 atnešė „Hikvision vaizdo apsauga“ ekipai pergalę prieš „T.A.D.“ (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ iššvaistė pranašumą, bet pergalę išsaugojo (2020 sausio 07 d., antradienis, 22:37 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ atkaklioje kovoje nusileido „Arkus“ (64:74) (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 23:51 val.)