Hikvision vaizdo apsauga vs Arkus (64:74)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 04 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Hikvision vaizdo apsauga“ atkaklioje kovoje nusileido „Arkus“ (64:74)

2019 gruodžio 04 d., Trečiadienis, 23:51 val., peržiūros: 1191

2019 gruodžio 04 d., Trečiadienį, Krepšinio mokyklos „Žalgiris“ sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkai „Hikvision vaizdo apsauga“ ir svečiai „Arkus“.

Rungtynes spurtu 2:10 iškarto pradėjo svečiai, visgi vėliau „Arkus“ komanda puolime kiek pristojo, bet tuo pasinaudoti šeimininkams per daug nepavyko, todėl po pirmojo kėlinio buvo fiksuotas 6 taškų pranašumas svečių komandos (10:16).

Antrąjame kėlinyje „Arkus“ komandos žaidėjas L.Stanislovaitis pataikė tris tolimus metimus iš eilės ir skirtumas tapo dviženklis (20:34), tačiau svečiai atsakė tuo pačiu ir rezultatas po dviejų kėlinių per daug nepakito (30:37).

Trečiąjame kėlinyje „Hikvision vaizdo apsaugos“ komandai pavyko dar arčiau priartėti prie varžovų, tačiau kėlinio pabaigoje pataikytas svečių tolimas metimas grąžino 7 taškų pranašumą svečiams (53:60).

Ketvirtąjame kėlinyje šeimininkai buvo priartėję prie varžovų per vieną metimą (63:65), tačiau „Arkus“ komandos spurtas rungtynių pabaigoje nulėmė rungtynių rezultatą ir svečiai šventė pergalę rezultatu 64:74 (10:16, 20:21, 23:23, 11:14).

„Arkus“ komandos žaidėjas D.Čerkevičius:

Stiprus varžovas, smagu, kad pavyko iškovoti pergalę, lengva nebuvo ir svarbiausia, kad šis laimėjimas pagerino mūsų situaciją turnyrinėje lentelėje po praeitų pralaimėjimų.

„Alaina“ rungtynių pabaigoje nusileido „Arkus“ (64:67) (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 21:09 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ penketukas įveikė „T.A.D.“ ekipą (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 19:50 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ iškovojo įtikinamą pergalę prieš „Alainą“ (2019 spalio 28 d., pirmadienis, 20:32 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ visiškai uždusino „Arkus“ savo gynybiniuose gniaužtuose (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 17:20 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ greitas puolimas ir L. Armono benefisas nepaliko vilčių „Gemavilai“ (2020 vasario 06 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)„Hikvision vaizdo apsauga” antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą (2020 vasario 21 d., penktadienis, 20:13 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ vos išnešė sveiką kailį rungtynėse prieš KK „Žaibą“ (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 21:48 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Hikvision vaizdo apsauga“ įveikė „0Septyni“ (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 21:39 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 sausio 23 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ iššvaistė pranašumą, bet pergalę išsaugojo (2020 sausio 07 d., antradienis, 22:37 val.)