Hikvision vaizdo apsauga vs Gemavila (78:54)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 06 d., Ketvirtadienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Hikvision vaizdo apsauga“ greitas puolimas ir L. Armono benefisas nepaliko vilčių „Gemavilai“

2020 vasario 06 d., Ketvirtadienis, 22:50 val., peržiūros: 943

Ketvirtadienį, vasario 6 d., Kauno kolegijos mažojoje salėje buvo sužaistos C lygos rungtynės tarp „Hikvision vaizdo apsauga“ (7-3) ir „Gemavila“ (5-6) ekipų.

Rungtynių pradžia geriau susiklostė „Hikvision vaizdo apsauga“ ekipai, kuri greitu žaidimu įpusėjus kėliniui įgijo dviženklę persvarą – 13:3. Visgi, „Gemavila“ labai greitai atsigavo po šio šalto dušo ir priartėjo iki 21:16.

Antrąjį kėlinį šeimininkai pradėjo spurtu ir po L. Armono tolimo šūvio nutolo 28:16. Ir toliau greitą tempą palaikę „Hikvision vaizdo apsauga“ krepšininkai po dviejų kėlinių jau pirmavo 45:27.

Trečiajame kėlinuke L.Armonas pelnė dvyliką taškų paeiliui, kėlinio pabaigoje dar pridėjo ir dėjimą, o tai leido šeimininkams įtvirtinti savo persvarą ir pasibaigus kėliniui pirmauti 65:35.

Rungtynių paskutiniajame kėlinyje „Gemavila“ pasinaudojo varžovų atsipalaidavimu ir šiek tiek priartėjo. Galutinis susitikimo rezultatas 78:54 (21:16, 24:11, 20:8, 13:19).

O.Stropus („Hikvision vaizdo apsauga“):

„Pergalė yra pergalė, džiaugiamės ja, nes laimėjome prieš turnyrinės lenelės kaimynus. Gaila, kad susižeidė vienas pagrindinių komandos žaidėjų. Ir kiti žaidėjai patyrė šiokių tokių traumelių, tad nevisąlaik tas vėlyvas vakaras žaisti pasiteisina.“

„Hikvision vaizdo apsauga“ vos išnešė sveiką kailį rungtynėse prieš KK „Žaibą“ (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 21:48 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ iškovojo įtikinamą pergalę prieš „Alainą“ (2019 spalio 28 d., pirmadienis, 20:32 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ penketukas įveikė „T.A.D.“ ekipą (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 19:50 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ iššvaistė pranašumą, bet pergalę išsaugojo (2020 sausio 07 d., antradienis, 22:37 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Hikvision vaizdo apsauga“ įveikė „0Septyni“ (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 21:39 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 sausio 23 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ atkaklioje kovoje nusileido „Arkus“ (64:74) (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 23:51 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ visiškai uždusino „Arkus“ savo gynybiniuose gniaužtuose (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 17:20 val.)„Hikvision vaizdo apsauga” antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą (2020 vasario 21 d., penktadienis, 20:13 val.)Trečio kėlinio pradžios spurtas 15:0 atnešė „Hikvision vaizdo apsauga“ ekipai pergalę prieš „T.A.D.“ (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)