KSM '93 vs Baltic Transline (100:89)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 09 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„KSM’93“ teko pavargti dėl pergalės prieš „Baltic Transline“ ekipą

2020 vasario 09 d., Sekmadienis, 14:38 val., peržiūros: 847

Sekmadienį Žalgirio krepšinio centre įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „KSM’93“ ir „Baltic Transline“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „KSM’93“ ekipa, tačiau įpusėjus kėlinukui svečiai šovė į priekį ir šeimininkai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 15:16). Per likusį laiką ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo ( 28:26). Antrame kėlinyje „KSM’93“ per minutę surinko 7 taškus, o „Baltic Transline“ pradėjo buksuoti tiek puolime, tiek gynyboje. Svečiai bandė keisti gynybą, tačiau nesėkmingai ir tik ketvirčio pabaigoje svečiai įšovė tritaškių metimų, kur skirtumas ištirpo iki 7 taškų – 50:43

Po ilgosios pertraukos „Baltic Transline“ toliau nestabdė apsukų ir persvėrė rezultatą į savas rankas. Tik paskutinėmis sekundėmis „KSM’93“ ekipai pavyko atstatyti keturių taškų pranašumą ( 72:68). Lemiamame kėlinyje šeimininkai atitrūko nuo varžovų, tačiau svečiai ėmė vytis varžovus. Vis dėlto, savo žodį tarė J.Sinkevičius, kuris tolimais metimais sukrovė „KSM’93“ dviženklį pranašumą. Likus žaisti keturias minutes „KSM’93“ neišvaistė pranašumo ir iškovojo pergalę, rezultatu – 100:89 (28:26, 22:17, 22:25, 28:21)

„KSM’93“ neturėjo vargo su „Baltic Transline“ ekipa (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 20:27 val.)„Neveronys ‒ KKA“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Baltic Transline“ ekipą (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 20:12 val.)PO atkaklios kovos „UNO“ įveikė „Baltic Transline“ekipą (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 22:01 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ vos išnešė sveiką kailį rungtynėse prieš „Baltic Transline“ (2020 birželio 11 d., ketvirtadienis, 20:28 val.)„Neveronys ‒ KKA“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Baltic Transline“ krepšininkus (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 21:29 val.)„KSM ‘93“ užtikrintai įveikė „Vilkų“ ekipą (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 15:27 val.)Puikiai sužaistas ketvirtas kėlinys nulėmė „UNO“ pergalę prieš „Baltic Transline“ (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 20:28 val.)„KSM'93“ nesunkiai įveikė „Grande“ (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 13:34 val.)„KSM '93“ peržengė BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ekipos barjerą (2020 birželio 25 d., ketvirtadienis, 20:34 val.)Užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidęs „KSM ‘93“ pavogė pergalę iš „Lietuvos geležinkelio“ komandos (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 17:14 val.)