Gemavila vs Hikvision vaizdo apsauga (81:85)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 07 d., Antradienis, 21:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„Hikvision vaizdo apsauga“ iššvaistė pranašumą, bet pergalę išsaugojo

2020 sausio 07 d., Antradienis, 22:37 val., peržiūros: 1005

Sausio 7 dieną, 21:15 val., „Santaros“ gimnazijos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Gemavila“ (šeimininkai) ir „Hikvision vaizdo apsauga“ (svečiai). Nors didžiąją dalį rungtynių laiko priekyje buvo „Hikvision vaizdo apsauga“ ekipa ir vienu metu jų pranašumas siekė net 20 taškų, tačiau „Gemavila“ rungtynių pabaigoje sukūrė puikų spurtą ir tik greitai bėgantis laikas užkirto kelią kovoti dėl pergalės. Rungtynės baigėsi rezultatu 81:85 (12:23, 19:19, 17:21, 33:22).

Jau susitikimo pradžioje svečiai ėmė įrodinėti, kad šiandien yra geriau pasiruošę, puikus žaidimas abiejose aikštelės pusėse leido greitai nutolti ir dar pirmojo kėlinuko metu susikurti dviženklį pranašumą. Tiesa, po sunkios pradžios ilgai nemiegojo ir „Gemavilos“ krepšininkai, antrame kėlinuke jie su varžovais jau žaidė lygiai, o ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 31:42.

Antroje rungtynių dalyje „Hikvision vaizdo apsauga“ komanda vėl ėmė tolti, kol vienu metu skirtumas pasiekė net 20 taškų ribą. „Gemavilos“ žaidėjai pyko ant savęs, paprašė net kelių minutinių pertraukėlių paeiliui ir tai davė naudos, komanda rungtynių pabaigoje atsitiesė, ėmė spausti varžovus ir visiškai priartėjo. Deja, dėl pergalės kovoti jau nebebuvo pakankamai laiko, bet kova rungtynių pabaigoje turėjo komandai pagerinti nuotaiką, nors ir buvo patirtas pralaimėjimas. Rungtynės baigėsi rezultatu 81:85.

Ovidijus Stropus („Hikvision vaizdo apsauga“):

„jau ne pirmą kartą komanda iššvaisto susikurtą pranašumą, tiesiog dar nemokam žaisti dėl savęs, kuomet pirmaujame ir šiandien varžovams priartėjus vėl viską turėjome kurti iš naujo“.

„Hikvision vaizdo apsauga“ iškovojo įtikinamą pergalę prieš „Alainą“ (2019 spalio 28 d., pirmadienis, 20:32 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 sausio 23 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)„Hikvision vaizdo apsauga” antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą (2020 vasario 21 d., penktadienis, 20:13 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ greitas puolimas ir L. Armono benefisas nepaliko vilčių „Gemavilai“ (2020 vasario 06 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ visiškai uždusino „Arkus“ savo gynybiniuose gniaužtuose (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 17:20 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ penketukas įveikė „T.A.D.“ ekipą (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 19:50 val.)Trečio kėlinio pradžios spurtas 15:0 atnešė „Hikvision vaizdo apsauga“ ekipai pergalę prieš „T.A.D.“ (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ vos išnešė sveiką kailį rungtynėse prieš KK „Žaibą“ (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 21:48 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Hikvision vaizdo apsauga“ įveikė „0Septyni“ (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 21:39 val.)GZP atlaikė Hikvision vaizdo apsauga komandos pasipriešinimą (2020 vasario 19 d., trečiadienis, 20:21 val.)