KSM '93 vs Grande (90:52)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 14 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„KSM 93“ sezoną pradėjo triuškinama pergale

2019 spalio 14 d., Pirmadienis, 21:52 val., peržiūros: 972

Pirmadienį, spalio 14 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „C” lygos pirmenybių rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos „KSM ‘93“ bei svečių „Grande“. Jau nuo pat pirmųjų minučių savo pranašumą rodė aikštelės šeimininkai ir vis su kiekvienu ketvirčiu dar labiau tolo nuo savo varžovų, kol galiausiai iškovojo užtikrintą pergalę.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie nesusidūrė su problemomis puolime ir realizavo visas, jiems palankias, situacijas. Neilgai trukus, skirtumas tarp komandų išaugo iki dviženklio ir nors „KSM ‘93” ketvirčio pabaigoje sustojo puolime, tačiau tai nesutrukdė jiems išlaikyti solidaus pranašumo. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 25:12. Antrąjį ketvirtį kiek sėkmingiau pradėjo šeimininkai ir įgijo jau 18-os taškų pranašumą. Visgi, tuomet aštuonis taškus paeiliui pelnė „Grande“ ekipa ir braukė savo atsilikimą iki dešimties taškų. Visgi, per likusį kėlinio laiką geriau atrodė šeimininkai, kurie dar labiau padidino savo pranašumą ir skaičiavo jau solidų pranašumą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 44:25.

Trečiojo kėlinio metu praraja tarp komandų tik dar labiau augo ir „Grande“ neturėjo ką pastatyti prieš savo varžovus. Puolimu itin šis kėlinys nepasižymėjo, bet to užteko „KSM ‘93“ ekipai, kad pranašumą tik dar labiau padidintų. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 61:36. Lemiamas rungtynių ketvirtis teliko tik formalumas ir „KSM ‘93“ ekipa iškovojo užtikrintą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 90:52.

„KSM 93“ iškovojo lengvą pergalę (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 15:35 val.)„KSM 93“ iškovojo dar vieną lengvą pergalę (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 21:37 val.)„KSM '93“ pasiekė sudėtingą pergalę ir keliauja į aštuntfinalį (2020 birželio 10 d., trečiadienis, 23:14 val.)„KSM 93“ atsirevanšavo „Kauno švarai“ su kaupu (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 20:48 val.)„KSM’93“ neturėjo vargo su „Baltic Transline“ ekipa (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 20:27 val.)„KSM '93“ peržengė BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ekipos barjerą (2020 birželio 25 d., ketvirtadienis, 20:34 val.)„KSM’93“ teko pavargti dėl pergalės prieš „Baltic Transline“ ekipą (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 14:38 val.)„KSM'93“ nesunkiai įveikė „Grande“ (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 13:34 val.)„Baltic Transline“ pralaimėjo tryse likusiai „Grandei“ ir toliau lieka be pergalių (2019 lapkričio 29 d., penktadienis, 20:37 val.)„Neveronys-KKA“ nepaliko jokių vilčių „Grande“ krepšininkams (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 23:31 val.)