Kauno švara vs KSM '93 (60:87)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 02 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„KSM 93“ atsirevanšavo „Kauno švarai“ su kaupu

2020 vasario 02 d., Sekmadienis, 20:48 val., peržiūros: 866

Vasario 2 dieną 19:30 val., „Kauno Švara“ sporto salėje susitiko „Įmonių” lygos komandos „Kauno švara“ (šeimininkai) ir „KSM‘93“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 60:87 (9:18, 17:26, 11:25, 23:18).

Pirmasis kėlinys prasidėjo gan pasyviu ir nerezultatyviu žaidimu, tačiau kėlinio viduryje „KSM‘93“ komanda surengė spurtą ir atsiplėšė nuo varžovų 5 taškų skirtumu. Iki klėinio galo svečiai dar padidino skirtumą ir po pirmo kėlinio priekyje „KSM‘93“ rezultatu 9:18. Antrojo kėlinio pradžioje „Kauno švara“ sumažino atsilikimą iki 5 taškų. Tačiau iškart po to svečiai suaktyvino puolimą ir per 5 minutes išsiveržė į priekį 15 taškų skirtumu. Staigiais prasiveržimais „KSM‘93“ ir toliau varpė „Kauno švaros“ baudos aikštelę ir po dviejų kėlinių priekyje svečiai rezultatu 26:44.

Trečiasis kėlinys prasidėjo ta pačia nata. Per pirmas dvi kėlinio minutes „KSM‘93“ sumetė 9 taškus be atsako ir komandas skyrė beveik 30 taškų skirtumas. Likusį kėlinio laiką komandos žaidė be didesnių spurtų ir po trečio kėlinio „KSM‘93“ priekyje rezultatu 37:69. Ketvirtojo kėlinio pradžioje šeimininkams pavyko apmažinti skirtumą tolimais metimais iki 20 raškų. Tačiau kėliniui įpusėjus „KSM‘93“ vėl įsibėgėjo, susigrąžino turėtą pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 60:87.

“KSM’93“ komandos treneris Martynas Dovidavičius: „Netikėtai susirinko daug komandos narių. Šitom rungtynėms ruošiamės, nes turėjom atlošti 14 taškų, tad susirinkus pilnai komandai puikiai sekėsi žaisti, džiaugiamės pergale.“

„Vilkai“ nepasipriešino „Kauno švaros“ krepšininkams (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 21:52 val.)„KSM’93“ neturėjo vargo su „Baltic Transline“ ekipa (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 20:27 val.)SK „Mattas“ rungtynių gale palaužė „Kauno Švara“ (2020 vasario 25 d., antradienis, 21:47 val.)„Alta transportas ‒ United 2“ nušlavė „Kauno švarą“ (2020 birželio 15 d., pirmadienis, 22:19 val.)„Neveronys ‒ KKA“ išsigelbėjo rungynėse prieš „Kauno švarą“ (2020 vasario 21 d., penktadienis, 21:35 val.)Atkakliose rungtynėse triumfavo „Kauno švara“ (2020 birželio 22 d., pirmadienis, 21:53 val.)„Baltic Transline“ užtikrintai įveikė „Kauno švarą“ (2020 sausio 05 d., sekmadienis, 20:34 val.)„KSM'93“ nesunkiai įveikė „Grande“ (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 13:34 val.)„KSM '93“ peržengė BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ekipos barjerą (2020 birželio 25 d., ketvirtadienis, 20:34 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straigth“ nugalėjo „Kauno švarą“ (2020 birželio 29 d., pirmadienis, 22:14 val.)