Hikvision vaizdo apsauga vs T.A.D. (78:70)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 27 d., Ketvirtadienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Trečio kėlinio pradžios spurtas 15:0 atnešė „Hikvision vaizdo apsauga“ ekipai pergalę prieš „T.A.D.“

2020 vasario 27 d., Ketvirtadienis, 23:05 val., peržiūros: 1113

Ketvirtadienį, vasario 27 d., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje buvo sužaistos C lygos rungtynės tarp „Hikvision vaizdo apsauga“ (9-4) ir „T.A.D.“ (5-8) ekipų.

Rungtynės prasidėjo įspūdingu L. Armono dėjimu iš viršaus, tačiau kitus taškus šeimininkai pelnė tik po keturių minučių. Visas pirmas kėlinys buvo nerezultatyvus, o jam pasibaigus 14:11 priekyje buvo „Hikvision vaizdo apsauga“.

Antrame kėlinuke po O. Stropaus tritaškio šeimininkai nutolo iki 27:20. Bet tada iniciatyvos ėmėsi J.Venckevičius, kurio rezultatyvus žaidimas ir taiklus dvitaškis metimas paskutinėmis kėlinio sekundėmis leido „T.A.D.“ ekipai išlyginti rungtynių rezultatą 33:33.

Trečiąjį kėlinį puikiai pradėjo „Hikvision vaizdo apsauga“, kuri spurtavo 15:0 ir jau nutolo dviženkliu pranašumu. Bet tada keliais tolimais metimais „T.A.D.“ kiek priartėjo – 59:49.

Lemiamo kėlinio pradžioje „T.A.D.“ iškart priartėjo iki 62:58. Vėliau A.Jauniškis smeigė du tolimus metimus ir svečiai kirpo savo deficitą iki 65:64. Visgi, tada L.Armonas ėmėsi iniciatyvos ir „Hikvision vaizdo apsauga“ vėl nutolo bei išlaikę įgytą pranašumą laimėjo šį susitikimą. Galutinis rungtynių rezultatas 78:70 (14:11, 19:22, 26:16, 19:21).

O.Stropus („Hikvision vaizdo apsauga“):

„vėlyvas laikas, atėjom užsimiegoję, mes tokiu metu serialus žiūrime. Bet ką, pirmoje pusėje žaidėme sunkiai, vėliau įjungėme aukštesnę pavarą ir laimėjom. Su visa pagarba varžovams, dėkui jiems už kovą.“

„Hikvision vaizdo apsauga“ iškovojo įtikinamą pergalę prieš „Alainą“ (2019 spalio 28 d., pirmadienis, 20:32 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Hikvision vaizdo apsauga“ įveikė „0Septyni“ (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 21:39 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ penketukas įveikė „T.A.D.“ ekipą (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 19:50 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 sausio 23 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ vos išnešė sveiką kailį rungtynėse prieš KK „Žaibą“ (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 21:48 val.)Visas rungtynes vargę „GZP ‒ 2“ po pratęsimo įveikė „Hikvision vaizdo apsauga“ ekipą (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 23:20 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ iššvaistė pranašumą, bet pergalę išsaugojo (2020 sausio 07 d., antradienis, 22:37 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ atkaklioje kovoje nusileido „Arkus“ (64:74) (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 23:51 val.)GZP atlaikė Hikvision vaizdo apsauga komandos pasipriešinimą (2020 vasario 19 d., trečiadienis, 20:21 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ greitas puolimas ir L. Armono benefisas nepaliko vilčių „Gemavilai“ (2020 vasario 06 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)