Vilkai vs Baltic Transline (65:57)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 04 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

C lygos pirmenybėse: „Vilkai“ namuose įveikė „Baltic Transline“ krepšininkus

2019 lapkričio 05 d., Antradienis, 02:56 val., peržiūros: 891

Pirmadienį, lapkričio 4 dieną J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko C lygos A pogrupio rungtynės tarp šeimininkų: „Vilkai“ bei svečių- „Baltic Transline“ krepšininkų. Visas rungtynes persvarą laikę šeimininkai, šventė sunkią pergalę, rezultatu: 65:57 (17:7, 22:13, 11:24, 15:13).

Pirmas kėlinys prasidėjo šeimininkų komandos spurtu. Geras R. Petraškos ir M. Geštauto žaidimas, leido šeimininkams po pirmųjų dešimties minučių turėti dviženklę persvarą.(65:57). Antrajame kėlinyje ir toliau geriau sekėsi „Vilkai“ krepšininkams. Greitomis atakomis baudę varžovus „VIlkai“ ir toliau didino pranašumą, to pasekoje, persvarą po antrojo kėlinio išaugo iki 19 taškų (39:20).

Trečiajame kėlinyje „Baltic Transline“ neketino pasiduoti. Gerus metimus susimetę A.Keršis ir V.Bezrukov leido svečiams sumažinti pranašumą iki vienženklio (50:44). Ketvirtajame kėlinyje vyko įnirtinga kova, tačiau su įtampa susitvarkę šeimininkai nepaleido rungtynių galo ir šventė išvargtą pergalę, rezultatu: (65:57).

„Neveronys ‒ KKA“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Baltic Transline“ krepšininkus (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 21:29 val.)PO atkaklios kovos „UNO“ įveikė „Baltic Transline“ekipą (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 22:01 val.)C lygos pirmenybėse: lengva „Neveronys-KKA“ pergalė prieš „Vilkai“ krepšininkus (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Vilkai“ nepasipriešino „Kauno švaros“ krepšininkams (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 21:52 val.)C lygos pirmenybėse: Triuškinanti „KSM’93“ pergalė prieš „Vilkai“ krepšininkus. (2019 lapkričio 25 d., pirmadienis, 22:27 val.)„KSM’93“ neturėjo vargo su „Baltic Transline“ ekipa (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 20:27 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ vos išnešė sveiką kailį rungtynėse prieš „Baltic Transline“ (2020 birželio 11 d., ketvirtadienis, 20:28 val.)Puikiai sužaistas ketvirtas kėlinys nulėmė „UNO“ pergalę prieš „Baltic Transline“ (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 20:28 val.)„Neveronys ‒ KKA“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Baltic Transline“ ekipą (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 20:12 val.)Antroje rungtynių pusėje „Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „Vilkus“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 14:13 val.)