Resmila.lt vs Kauno NTI-PN (70:87)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 10 d., Pirmadienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

„Kauno NTI-PN“ atsirevanšavo „Resmila.lt“ krepšininkams

2020 vasario 10 d., Pirmadienis, 19:43 val., peržiūros: 700

Pirmadienį, vasario 10 d., Kauno NTI-PN salėje buvo sužaistos C lygos rungtynės tarp „Resmila.lt“ (5-8) ir „Kauno NTI-PN“ (8-5) ekipų.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Kauno NTI-PN“, kurie įpusėjus kėliniui pirmavo 2:8. Nors L.Mikalauskas ir smeigė iškart tris tolimus metimus, tačiau L.Duoba septyniais taškais vėl leido „Kauno NTI-PN“ ekipai nutolti aštuoniais taškais. Visgi, „Resmila.lt“ kėlinį baigė dviem tritaškiais, kurie leido priartėti iki 19:21.

Antrasis kėlinys klostėsi taškas į tašką, o baigėsi esant lygiam rezultatui 34:34.

Trečiajame kėlinuke po septynių paeiliui E. Mačiulio taškų „Kauno NTI-PN“ nutolo 42:49. Nors „Resmila.lt“ ir priartėjo iki keturių taškų, tačiau sėkmingiau kėlinį užbaigė „Kauno NTI-PN“ krepšininkai, po trijų kėlinių pirmaudami 54:63.

Lemiamame kėlinyje „Kauno NTI-PN“ nepaleido iniciatyvos iš savo rankų, dar labiau įtvirtino savo persvarą ir atsirevanšavo varžovams už pralaimėjimą pirmajame rate. Galutinis susitikimo rezultatas 70:87 (19:21, 15:13, 20:29, 16:24).

„Kauno Rami“ išvargo pergalę prieš „Resmila.lt“ ekipą (2019 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 21:51 val.)„Kauno NTI-PN“ lengvai susitvarkė su „KMAIK“ ekipa (2020 vasario 17 d., pirmadienis, 19:53 val.)Lentelės kaimynų dvikovoje ‒ „Kauno NTI-PN“ revanšas „Kauno Rami“ ekipai (2020 sausio 27 d., pirmadienis, 19:33 val.)„Batniava“ turėjo pripažinti „Resmila.lt“ pranašumą (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 12:53 val.)„Kauno NTI-PN“ rungtynių pabaigoje palaužė „Batniavos“ penketuką (2019 gruodžio 17 d., antradienis, 19:01 val.)„Kauno NTI ‒ PN“ įsirašė dar vieną pergalę (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 22:04 val.)„Kauno NTI-PN“ minimaliu pranašumu palaužė „Titrangą ‒ Feniksą“ (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 19:56 val.)Puolimo stiliaus rungtynėse „Kauno TPMC ‒ 2“ lengvai įveikė „Resmila.lt“ komandą (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 12:40 val.)„Kauno NTI-PN“ apgynė namų sienas rungtynėse su „Ryterna Group“ (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 19:41 val.)„Batniava“ įrodė savo pranašumą prieš „Resmila.lt“ ekipą (2019 lapkričio 04 d., pirmadienis, 22:17 val.)