Kauno NTI-PN vs Kauno Rami (70:58)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 27 d., Pirmadienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

Lentelės kaimynų dvikovoje ‒ „Kauno NTI-PN“ revanšas „Kauno Rami“ ekipai

2020 sausio 27 d., Pirmadienis, 19:33 val., peržiūros: 673

Pirmadienį, sausio 27 d., Kauno NTI-PN sporto salėje buvo sužaistos C lygos rungtynės tarp „Kauno NTI-PN“ (7-4) ir „Kauno Rami“ (6-4) ekipų.

Rungtynes geriau pradėjo „Kauno Rami“, kurie po Š. Petraičio metimų ir M. Pranskūno tritaškio pirmavo 4:9. Tačiau nuostabiai kėlinio pabaigą sužaidę šeimininkai spurtavo ir įgijo dviženklę persvarą, bet kėlinį svečiai pabaigė įspūdingu I. Galicino metimu iš savo aikštelės pusės, po kurio rezultatas tapo 22:13.

Antrajame kėlinuke užstrigo „Kauno NTI-PN“ ekipos komandinis puolimas, kuo pasinaudoję svečiai sugebėjo priartėti iki 33:31.

Trečiasis kėlinukas ir toliau vyko apylygiai ir tik kėlinio pabaigoje paskutinės minutės spurtu šeimininkai atitolo 51:43.

Lemiamame kėlinyje po Š. Petraičio tritaškio rezultatas tapo lygus 51:51. Bet rungtynių pabaigą „Kauno NTI-PN“ sužaidė užtikrintai, daugiausia L. Duobos rezultatyvaus žaidimo dėka, kuris ir padėjo iškovoti svarbią pergalę šeimininkams. Galutinis susitikimo rezultatas 70:58 (22:13, 11:18, 18:12, 19:15).

Visas rungtynes pirmavę „Kauno TPMC-2“ atsirevanšavo „Kauno Rami“ (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 22:29 val.)„Kauno NTI-PN“ atsirevanšavo „Resmila.lt“ krepšininkams (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 19:43 val.)„Kauno NTI-PN“ lengvai susitvarkė su „KMAIK“ ekipa (2020 vasario 17 d., pirmadienis, 19:53 val.)„Kauno švara“ turėjo pavargti su „Kauno Rami“ (2020 birželio 09 d., antradienis, 21:39 val.)Atkaklioje kovoje triumfavo „Kauno Rami“ (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 22:20 val.)„Kauno NTI-PN“ rungtynių pabaigoje palaužė „Batniavos“ penketuką (2019 gruodžio 17 d., antradienis, 19:01 val.)Ketvirtame kėlinyje atsigavęs „Titranga ‒ Feniksas“ visgi krito prieš „Kauno Rami“ (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 17:21 val.)„Kauno NTI ‒ PN“ nesunkiai įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 20:04 val.)„Kauno NTI-PN“ minimaliu pranašumu palaužė „Titrangą ‒ Feniksą“ (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 19:56 val.)„Batniavos“ penketukas iškovojo netikėtą pergalę prieš „Kauno Rami“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 15:21 val.)