Kauno švara vs Kauno TPMC ‒ 2 (80:98)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 23 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Kauno TPMC ‒ 2“ lengvai įveikė „Kauno švarą“

2018 spalio 23 d., Antradienis, 23:19 val., peržiūros: 933

Antradienį, spalio 23 dieną, Kauno švaros sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp A pogrupio komandų - vietos „Kauno Švara“ bei svečių „Kauno TPMC – 2“. Svečių ekipa jau pirmoje rungtynių pusėje įgijo gana solidų pranašumą, antroje rungtynių pusėje nekrito į duobę ir užtikrintai palaužė savo varžovus pirmosiose sezono rungtynėse.

Pirmąjį kėlinuką komandos pradėjo gan apylygiu žaidimu, tačiau vėliau pradėjo ryškėti svečių ekipos pranašumas. Pradžiai taškus rinkę baudos metimais, vėliau jie pradėjo rinkti taškus ir greitose atakose ir taip pat greitai įgijo jau dviženklį pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 11:23. Antrajame kėlinyje tarp komandų užvirė tikras tritaškių konkursas. Komandos pradėjo keistis sėkmingais tolimais metimais, bet vis tiek kiek geriau sekėsi „Kauno TPMC – 2“ ekipai, kuri ir toliau bėgo nuo savo varžovų. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 35:59.

Trečiojo kėlinuko metu komandų pajėgumas išsilygino ir skirtumas tarp komandų ženkliai nekito. Viso kėlinio metu tai viena, tai kita komanda sužaisdavo sėkmingesnę atkarpėlę, tad svečių ekipos pranašumas niekur nedingo. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 56:79. Lemiamas rungtynių ketvirtis teliko tik formalumas. Vienintelė intriga tebuvo tik ta, ar pavyks „Kauno TPMC – 2“ ekipai pelnyti šimtąjį tašką. To jiems padaryti nepavyko, tačiau svarbiausia, kad jie iškovojo užtikrintą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 80:98.

Mindaugas Červinskas („Kauno TPMC – 2“):
“Pranašesni už varžovus buvome jaunyste. Šiuo atveju buvome jaunesni, greitesni, neblogai pataikėm ir tai lėmė mūsų pergalę“.

“Kauno TPMC ‒ 2” nesunkiai įveikė „Kauno švara“ komandą (2019 sausio 29 d., antradienis, 21:31 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ didžiuliu skirtumu įveikė „Alainos“ ekipą (2019 vasario 14 d., ketvirtadienis, 19:42 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ po inirtingos kovos palaužė „Kriugės karius“ (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 19:20 val.)„Alaina“ palaužė „Kauno švarą“ (85:70) (2019 sausio 25 d., penktadienis, 20:11 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ įveikė garbingai besipriešinusius „KMAIK“ (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 19:46 val.)Permainingoje kovoje „Kauno TPMC – 2“ įveikė BC „Rhino“ ekipą (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 19:11 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ ekipos puolimas nepaliko vilčių „Baltic Transline“ (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 21:25 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ pasiekė svarbią pergalę prieš „ExMarkets“ (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 22:22 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ nepasipriešino „Elektromontuotojams“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 20:31 val.)„Kauno Rami“ be pergalių paliko „Kauno Švaros“ krepšininkus (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 22:59 val.)