Hidraulinės sistemos vs Neveronys ‒ KKA (90:91)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2019 balandžio 07 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Neveronys ‒ KKA“ po pratęsimo palaužė „Hidraulines sistemas“ ir žengė į finalą

2019 balandžio 07 d., Sekmadienis, 20:41 val., peržiūros: 825

Balandžio 7 d., sekmadienį, Kaustos sporto salėje įvyko C lygos Didžiosios taurės antrosios 1/2 rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „Hidraulinės sistemos“ ir svečiai – „Neveronys ‒ KKA“. Serijoje iki dviejų pergalių 0:1 priekyje „Neveronys ‒ KKA“.

Rungtynių pradžioje J. Draudvilos ir A. Gedmino tolimi metimai leido „Neveronys ‒ KKA“ ekipai iškart išsiveržti į priekį – 7:13. Visgi, labai greitai „Hidraulinės sistemos“ išlygino rungtynių svarstykles, o pirmasis kėlinukas baigėsi esant rezultatui 22:24.

Antrasis kėlinukas prasidėjo apylygiu žaidimu, kuris įpusėjus kėliniui ir toliau laikė lygų rezultatą 33:33. Nors „Hidraulinės sistemos“ po to spurtavo 7:0, tačiau D. Kaluževičiaus solo pasirodymas kėlinio pabaigoje leido „Neveronys ‒ KKA“ ekipai ne tik išlyginti, bet ir persverti rungtynių rezultatą. Įpusėjus susitikimui rezultatas buvo 44:47.

Trečiojo kėlinuko pradžioje „Neveronys ‒ KKA“ įgijo iki tol didžiausią turėtą aštuonių taškų pranašumą, bet po M. Šumlinsko ir L. Čekavičiaus metimų šeimininkai vėl labai greitai atstatė status quo – 52:52. Antroje kėlinuko pusėje svečių puolimas visiškai sustojo, kuo pasinaudojusios „Hidraulinės sistemos“ nutolo 63:55.

Lemiamame ketvirtyje „Neveronys ‒ KKA“ kilo į lemiamą šturmą ir po A. Gedmino tritaškio priartėjo iki 74:72. Ir toliau apylygiai vykusį susitikimą perlaužė J.Draudvila, po kurio tolimo metimo svečiai likus 25 sekundėms išsiveržė į priekį 77:79. Bet į tai T.Vasiliauskas irgi atsakė tritaškiu bei likus 13 sekundžių vienu tašku pirmavo „Hidraulinės sistemos“. Tada A.Gedminas baudos metimu išygino rezultatą ir po netikslaus T. Vainorio metimo iš po krepšio ekipos stojo žaisti pratęsimą.

Pratęsime likus žaisti 16 sekundžių „Hidraulinės sistemos“ pirmavo 90:88. Paskutinę ataką rengė svečiai, kurioje D.Kaluževičius pataikė dvitaškį ir baudos metimą, kurie ir atnešė pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 90:91 (22:24, 22:23, 19:8, 17:25, 10:11).

Rezultatyviausi žaidėjai:

„Neveronys ‒ KKA“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 22:58 val.)„Neveronys ‒ KKA“ antrą kartą įveikė „Ryterna Group“ krepšininkus ir keliauja į pusfinalį (2019 kovo 19 d., antradienis, 22:25 val.)„Neveronys ‒ KKA“ neturėjo vargo su „Kauno Rami“ krepšininkais (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 20:26 val.)„SK „Neveronys“ ‒ LKK“ įveikė „Krugės karių“ pasipriešinimą (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 23:49 val.)„Neveronys ‒ KKA“ įveikė „Elektromontuotoją“ ir išlieka nepralaimėję (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 19:47 val.)„GZP ‒ 2“ komanda ketvirtfinalio seriją pradėjo pergale prieš „Hidraulines sistemas“ (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 00:59 val.)„Neveronys ‒ KKA“ turėjo vargo su KM „Žalgiris“ jaunimu (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 19:50 val.)„Neveronys ‒ KKA“ turėjo vargo su „Kauno TPMC ‒ 2“ (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 20:22 val.)SK „Mattas“ gana užtikrintai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 13:25 val.)„Neveronys ‒ KKA“ tęsia pergalių seriją, šį kart įveikdami „Kauno Rami“ (93:66) (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 21:06 val.)