KM „Žalgiris“ vs Neveronys ‒ KKA (75:90)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 18 d., Pirmadienis, 18:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Neveronys ‒ KKA“ turėjo vargo su KM „Žalgiris“ jaunimu

2019 vasario 18 d., Pirmadienis, 19:50 val., peržiūros: 811

Pirmadienį, vasario 18 dieną, KM „Žalgiris“ sporto salėje įvyko „C“ lygos, Didžiosios taurės, pirmenybių rungtynės tarp D pogrupio komandų – vietos KM „Žalgiris“ bei svečių „Neveronys – KKA”. Pirmoje rungtynių pusėje kiek pranašesni atrodė aikštelės šeimininkai, tačiau antroje rungtynių pusėje svečiai pademonstravo savo patirtį ir išnešė sveiką kailį.

Rungtynes komandos pradėjo gana greitu žaidimu, nemažai išmestų tritaškių metimų, kurie dažniau nepasiekė tikslo ir trukdė komandoms sužaisti rezultatyvesnį kėlinį. Praktiškai viso ketvirčio metu komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais ir KM “Žalgiriui” pavyko įgyti nedidelį pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 18:16. Antrojo ketvirčio pradžioje aikštelės šeimininkai visiškai sustojo ir tuo netruko pasinaudoti „Neveronys – KKA“ ekipa. Jie netrukus išsiveržė į priekį, o tuoj pat skaičiavo jau ir dviženklį pranašumą. Visgi, svečiams ilgam išlaikyti dviženklio pranašumo nepavyko, kadangi aikštelės šeimininkai netrukus smeigė kelis taiklius tolimus metimus ir jau visiškai pavijo savo varžovus, o galiausiai ir persvėrė rezultatą savo naudai. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 37:35.

Trečiojo kėlinio metu komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais ir nei vienai iš jų nepavyko suregzti sėkmingesnės atkarpos, kuri įtakotų rungtynių rezultatą. Visgi, kėlinukui einant į pabaigą, „Neveronys – KKA“ puikiai atrodė gynyboje, perimė kelis kamuolius, smeigė taiklius tolimus metimus ir laimėjo atkarpą 9:0. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 55:61. Lemiamo ketvirčio metu svečiai gana greitai susigrąžino dviženklį pranašumą ir šįkart jį laikė gana tvirtai rankose. KM „Žalgiris“ gana dažnai rėmėsi tolimais metimais, kurie šįkart dažniau skriejo pro šalį. Likus žaisti dvi minutes, „Neveronys – KKA“ vis dar turėjo dviženklį pranašumą bei galiausiai iškovojo nelengvą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 75:90.

„Neveronys ‒ KKA“ turėjo vargo su „Kauno TPMC ‒ 2“ (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 20:22 val.)„Neveronys ‒ KKA“ neturėjo vargo su „Kauno Rami“ krepšininkais (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 20:26 val.)„Neveronys ‒ KKA“ ekipos tritaškiai leido lengvai susitvarkyti su BC „Prisikėlę“ pasipriešinimu (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 20:26 val.)„Neveronys ‒ KKA“ aštuntfinalį pradėjo solidžia pergale (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 19:47 val.)„Neveronys ‒ KKA“ pusfinalio seriją pradėjo pergale (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 19:18 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ turėjo pripažinti KM „Žalgirio“ vaikinų pranašumą (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 22:53 val.)„SK „Neveronys“ ‒ LKK“ įveikė „Krugės karių“ pasipriešinimą (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 23:49 val.)„Neveronys ‒ KKA“ ekipos tritaškiai atnešė pergalę prieš „Grande“ (2019 vasario 14 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)„Neveronys ‒ KKA“ įveikė „Elektromontuotoją“ ir išlieka nepralaimėję (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 19:47 val.)„Neveronys ‒ KKA“ ir toliau žengia be pralaimėjimų, šį kart įveikdami „Arkus“ (102:80) (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 22:36 val.)