Feniksas vs GZP – 2 (62:94)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 07 d., Penktadienis, 19:40 val. @ Žiburio pagrindinė mokykla, Verkių g. 30, Kaunas, LT-44480

J.Pilecko vedamas GZP-2 nepasigailėjo Fenikso

2018 gruodžio 07 d., Penktadienis, 23:56 val., peržiūros: 771

C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybėse penktadienio vakarą ginklus surėmė Feniksas ir GZP – 2 komandos. Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai Fenikso vyrai, o sužaidus vos 3 minutes GZP – 2 nemalonumai dar labiau padidėjo, kai po nesėkmingo epizodo puolime dviem tehninem pražangom buvo nubaustas M.Gasperavičius, kuriam tai reiškė kartu ir diskvalifikacinę pražanga, bei kelionę į rūbinę be bilieto atgal. Išnaudoję visas varžovų klaidas Feniksas sužaidus 5 minutes pirmavo 13:2. Nors atrodė, kad šeimininkai pradžioje yra išties geresni, tačiau taip nebeatrodė antroje kėlinuko pusėje, kurioje komandiškai žaidę svečiai sumažino skirtumą iki 17:13. Sužaidus pirmąsias 3 minutes antrajame kėlinuke šeimininkai vis dar buvo priekyje, tačiau per likusį laiką sugebėjo pralaimėti kosminę atkarpą 0:22. Prie to labiausiai prisidėjo puikiai puolime žaidę E.Jakavičius ir J.Pileckas ir po dviejų kėlinių 22:37 priekyje GZP – 2.

Trečiajame ketvirtyje nieko kardinalaus neįvyko, komandos išlaikydamos beveik tą patį pranašumą, kurį GZP – 2 susikrovė antrajame ketvirtyje toliau žygiavo link galutinio palankesnio scenarijaus svečiams 40:57. Nors varžybų nugalėtojas greitai tapo aiškus ketvirtasis ketvirtis virto tikru J.Pileckas šou. Vieną po kito smeigęs tritaškius ir atiminėjęs kamuolius iš sutrikusių varžovų šis vaikinas per kėlinį pelnė 22 taškus, o varžybas su 40 taškų atžyma. Savo lyderio vedini svečiai GZP – 2 vyrukai galiausiai nepasigailėjo ir sutriuškino varžovus jų pačių tvirtovėje 62:94.

Po rungtynių nugalėtojai džiaugėsi pergale ir svarbiausiu faktoriumi įvardino rungtynių herojų bei laidė įvairius juokelius fantastiškai sužaidusio J.Pileckas atžvilgiu, o šis taip pat tryško džiaugsmu pasiekęs savo asmeninį karjeros rezultatyvumo rekordą 40 taškų.

„Sparta“ nepasigailėjo „Fenikso“ (2018 gruodžio 14 d., penktadienis, 20:50 val.)Penki „Feniksas“ komandos atstovai nesunkiai nugalėjo „Alaina“ komandą (2019 sausio 14 d., pirmadienis, 22:29 val.)M. Semėno sezono rungtynėse „GZP – 2“ pergalė prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 18:34 val.)Kauno technikos kolegija savų sienų neapgynė nuo Feniksas vyrukų. (2018 lapkričio 29 d., ketvirtadienis, 01:01 val.)„Feniksas“ nesunkiai nugalėjo Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 19:32 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse „KTK“ palaužė „Feniksą“ (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 19:07 val.)„Grande“ patiesė „Feniksą“ (2019 sausio 03 d., ketvirtadienis, 23:14 val.)„GZP – 2“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 22:48 val.)Puikiai sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „GZP – 2“ ekipos pergalę (2019 sausio 24 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)„GZP ‒ 2“ neturėjo vargo su „0Septyni“ (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)