Hidraulinės sistemos vs GZP – 2 (80:66)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 kovo 17 d., Sekmadienis, 12:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Hidraulinės sistemos“ išlygino serijos rezultatą prieš „GZP ‒ 2“ ekipą

2019 kovo 17 d., Sekmadienis, 13:36 val., peržiūros: 672

Sekmadienį J.Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių antrosios ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko „Hidraulinės sistemos“ ir svečių teisėmis atvykę „GZP – 2“. Pirmajame susitikime „GZP – 2“ po atkaklios kovos įveikė varžovus ( 74:65).

Rungtynės, kaip ir buvo tikėtas, prasidėjo kieta kova tarp ekipų. „Hidraulinės sistemos“ nuo pat pradžių gynėsi zonine gynyba, o svečiams prireikė laiko, kol įsivažiavo puolime ( 9:9). A.Borodinas toliau rengė solo šou, kuris tempė „GZP – 2“ ant pečių, bet šeimininkai kėlinuko pabaigoje surengė spurtą ir skirtumas ištirpo iki dviejų taškų ( 18:20). Antrame ketvirtyje toliau ekipos demonstravo banguotą žaidimą, bet likus žaisti dvi minutes „Hidraulinės sistemos“ pasinaudojo varžovų klaidomis ir persvėrė rezultatą į savas rankas – 41:39.

Po ilgosios pertraukos „GZP – 2“ aukštaūgio toliau grėsmingai rinkosi asmenines pražangas. Blogiausias scenarijos pasitvirtino, kur sužaidus penkias minutes P.Maciulevičius gavo penktą asmeninę ir svečiai liko tik penkiese. Tuo pasinaudojo „Hidraulinės sistemos“ ir susikrovė dviženklį pranašumą ( 61:48). Lemiamame kėlinyje „GZP – 2“ dar bandė lipti varžovams ant kulnų. tačiau „Hidraulinės sistemos“ užtikrintai sužaidė rungtynių pabaigą ir išlygino serijos rezultatą – 80:66 (18:20, 23:19, 20:9, 19:18)

„Hidraulinės sistemos“ išvargo pergalę prieš „Gemavilą“ (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 22:47 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo lengvą pasivaikščiojimą prieš „Gemavilą“ (2019 vasario 05 d., antradienis, 23:12 val.)„Hidraulinės sistemos“ krepšininkai neatlaikė KM „Žalgiris“ auklėtinių tempo (2019 sausio 11 d., penktadienis, 23:31 val.)„Hidraulinės sistemos“ pratęsė pergalių seriją, nugalėdamos BC „Rhino“ (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 14:09 val.)„Hidraulinės sistemos“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 kovo 19 d., antradienis, 22:44 val.)„Hidraulinės sistemos“ sezoną atidarė sunkia pergale (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 16:11 val.)„Hidraulinės sistemos“ panaikino dviženklį deficitą ir palaužė „Baltic Transline“ krepšininkus (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 22:22 val.)„Hidraulinės sistemos“ rungtynių pabaigoje pralaimėjo „Nebajeris“ (53:56) (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 18:34 val.)„Hidraulinės sistemos“ lemiamu metu atlaikė „Naujos bangos“ šturmą (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 13:29 val.)„Hidraulinės sistemos“ įveikė BC „Prisikėlę“ ir žengia toliau (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 13:31 val.)