KK „Žaibas“ vs Neveronys ‒ KKA (41:92)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 13 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

KK „Žaibas“ nesugebėjo pasipriešinti „Neveronys ‒ KKA“ (41:92)

2019 sausio 13 d., Sekmadienis, 18:05 val., peržiūros: 634

2019 sausio 13 d., Sekmadienį, Kauno energijos sporto salėje, įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės kuriuose susitiko šeimininkai KK „Žaibas“ ir svečiai „Neveronys ‒ KKA“
Nuo pat rungtynių pradžios pasimatė pajėgumų skirtumas ir tik pradėję spausti šeimininkus, „Neveronys ‒ KKA“ sugebėjo susikrauti solidų pranašumą po pirmojo kėlinio kuris vėliau tik augo (11:29).

Antrąjame rungtynių kėlinyje svečiai toliau didino pranašumą, o KK „Žaibas“ tik sunkių metimų dėka rinko taškus ir rezultatas prieš antrąją rungtynių pusę švieslentėje buvo (19:51) svečių naudai.

Trečiajame rungtynių kėlinyje buvo likęs tik vienintelis klausimas, ar svečiai pelnys 100 taškų. Po trijų kėlinių rezultatas buvo palankus „Neveronys ‒ KKA“ pusėje (29:75).

Visgi kiek atsipalaidavę paskutiniame ketvirtyje svečiai neperskubėjo ir šventė nesunkia pergalę nesurinkę triženklio taškų skaičiaus 41:92 (11:29, 8:22, 10:24, 12:17).

„Neveronys ‒ KKA“ komandos treneris Albertas Karpavičius:
Pergalę skiriam Ugniui Druliai, sužadėtuvių progą ir tikimės, jog vedybiniame gyvenime jis bus geresnis nei krepšinio aikštelėje

SK „Mattas“ suklupo prieš „Neveronys ‒ KKA“ (53:64) (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 18:36 val.) KK „Žaibas“ nepasipriešino „Elektromontuotojas“ komandai (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 20:32 val.)KK „Žaibas“ neturėjo vilčių prieš „Resmila.lt“ (2018 gruodžio 09 d., sekmadienis, 20:09 val.)„Kauno švara“ nepasipriešino SK „Neveronys“ ‒ KKA krepšininkams (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 22:46 val.)KK „Žaibas“ turėjo pripažinti „Fenikso“ pranašumą (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 21:32 val.)KK „Žaibas“ po įtemptos kovos įveikė „Street food“ (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 21:43 val.)„C“ lygos „Didžiosios“ taurės ketvirtfinalio rungtynėse: užtikrinta Neveronys ‒ „KKA“ pergalė prieš „Ryterna Group“ krepšininkus. (2019 kovo 12 d., antradienis, 22:38 val.)„SK „Neveronys“ ‒ LKK“ įveikė „Krugės karių“ pasipriešinimą (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 23:49 val.)„Neveronys ‒ KKA“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 22:58 val.)„Neveronys ‒ KKA“ turėjo vargo su „Kauno TPMC ‒ 2“ (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 20:22 val.)