GZP – 2 vs Artilerijos batalionas (87:52)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 05 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„GZP ‒ 2“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Artilerijos batalionas“

2018 lapkričio 05 d., Pirmadienis, 22:10 val., peržiūros: 927

Pirmadienį Kauno kolegijos salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „GZP – 2“ ir svečių teisėmis atvykę „ Artilerijos batalionas“.

Rungtynės abi komandos pradėjo vangiai, tačiau pirmieji aukštesnę pavarą įjungė „GZP – 2“ ir greitai susikrovė dviženklį pranašumą, kur išlaikė iki ketvirčio pabaigos. Antrame kėlinyje šeimininkai toliau diktavo savo sąlygas ir „ Artilerijos batalionas“ buvo priverstas išnaudoti minutės pertraukėlę ( 41:21). Per likusį laiką svečiai sugebėjo išsaugoti susikrautą pranašumą – 47:28.

Po ilgosios pertraukos „GZP – 2“ toliau demonstravo didesnį meistriškumą nei „ Artilerijos batalionas“ ir šeimininkai pasididino pranašumą iki 30 taškų ( 69:39). Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas. Šeimininkai išlaikė susikrautą pranašumą ir iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 87:52 (26:17, 21:11, 22:11, 18:13)

Po laimėtų rungtynių „GZP – 2“ ekipos treneris, J.Eibukas, teigė:

„Vyksta įžaidėjo paieškos.“

„KMAIK“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Artilerijos batalionas“(78:50) (2018 spalio 29 d., pirmadienis, 22:47 val.)Po lygios kovos pergalę pasiekė „Artilerijos batalionas“ (2018 lapkričio 12 d., pirmadienis, 21:45 val.)„GZP ‒ 2“ komanda ketvirtfinalio seriją pradėjo pergale prieš „Hidraulines sistemas“ (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 00:59 val.)BC „Game On“ lemiamu ketvirčio metu palaužė „Artilerijos batalioną“ (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 21:32 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „VDU-ŽŪA“ pergalė prieš „Artilerijos batalionas“ (2019 vasario 12 d., antradienis, 21:33 val.)„0Septyni“ įrodė savo pranašumą prieš „Artilerijos batalioną“ (2018 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 22:15 val.)„GZP – 2“ išsivežė pergalę iš Kauno NTI-PN (2019 vasario 04 d., pirmadienis, 20:06 val.)Antroje rungtynių pusėje „Arkus“ įrodė pranašumą prieš „Artilerijos batalionas“ (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 22:55 val.)„Feniksas“ užtikrintai įveikė „Artilerijos batalioną“ (2018 lapkričio 30 d., penktadienis, 20:59 val.)„Sparta“ be didesnių sunkumų susitvarkė su „Artilerijos batalionu“ (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 23:52 val.)