Vilkai vs Feniksas (63:57)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 19 d., Pirmadienis, 20:00 val. @ J. ir P. Vileišių mokykla ‒ daugiafunkcis centras (S. Lozoraičio mokyklos patalpos), A. Stulginskio g. 61, Kaunas, LT-48385

Vos tašką per kėlinį sukrapštęs „Feniksas“ neatsilaikė prieš „Vilkus“

2018 lapkričio 19 d., Pirmadienis, 23:43 val., peržiūros: 609

Antradienį, lapkričio 19-ąją dieną, J. ir P. Vileišių mokyklos ‒ daugiafunkcio centro sporto salėje buvo sužaistos KKL C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, C pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Vilkų“ ir svečių „Feniksas“ komandos.

Rungtynes abi komandos pradėjo aukštu tempu, tačiau žaidimo kokybės aikštelėje trūko – netaiklūs metimai ir klaidos pirmoje pusėje buvo žymiai dažnesni epizodai, nei rezultatyvūs išpuoliai. Pirmajame kėlinuke šeimininkų gretose taškus rinko tik R.Petraška. Svečių komandos puolime dalyvavo daugiau žaidėjų ir tai padėjo laimėti pirmąjį ketvirtį 14:18. Antrasis ketvirtis žymiai geriau klostėsi svečiams, kurie sužaidus beveik pusę kėlinio turėjo dviženklį pranašumą (16:28), tačiau jo ilgai neišlaikė. Šeimininkai po truputį mažino savo deficitą, tačiau perimti rungtynių kontrolės į savo rankas nepavyko ir prieš ilgąją pertrauką „Vilkai“ visdar atsikinėjo – 30:35.

Po ilgosios pertraukos įvyko lūžis šiose rungtynėse, tragiškai puolime žaidę „Fenikso“ krepšininkai per ketvirtį, nei karto iš žaidimo nepataikė į krepšį ir pralaimėjo kėlinį net 1:21. Po tragiškai sužaisto kėlinuko tiek puolime, tiek gynyboje svečiai prieš lemiamą rungtnyių dalį turėjo jau 15-os taškų deficitą – 51:36. Ketvirtasis ketvirtis šiose rungtynėse jau ne daug ką pakeitė, nors abiejų komandų žaidimas kiek išsilygino, tačiau „Vilkams“ pavyko ir toliau kontroliuoti rungtynių eigą ir neleisti varžovams jų prisivyti. Rungtynes rezultatu 63:57 (14:18, 16:17, 21:1, 12:21) laimėjo „Vilkai“, tai buvo pirmoji pergalė šiame, C lygos sezone.

Visas rungtynes pirmavę „Kauno technikos kolegija“ įveikė „Vilkus“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 20:22 val.)„Alaina“ susitvarkė su „Vilkais“ (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 23:06 val.)Penki „Feniksas“ komandos atstovai nesunkiai nugalėjo „Alaina“ komandą (2019 sausio 14 d., pirmadienis, 22:29 val.)„Tie geresni“ užtikrintai įveikė „Vilkus“ (2019 sausio 02 d., trečiadienis, 20:13 val.)„Arkus“ po didelio vargo įveikė „Vilkus“ (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 21:59 val.)„Feniksas“ nesunkiai nugalėjo Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 19:32 val.)„Feniksas“ užtikrintai įveikė „Artilerijos batalioną“ (2018 lapkričio 30 d., penktadienis, 20:59 val.)„Tie geresni“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Feniksą“ (2018 lapkričio 09 d., penktadienis, 21:23 val.)„Feniksas“ įtikinamai įveikė „KMAIK“ ekipą (2019 sausio 18 d., penktadienis, 20:31 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „Feniksą“ ir tęsia sėkmingą seriją (2019 vasario 08 d., penktadienis, 20:51 val.)